Vinnetou (1963)

Jsem snadno ovlivnitelný, tím se nikterak netajím. Poté, co jsem byl ve čtyřicetistupňovém vedru téměř násilím vtažen do dnes již vybydleného sídla Apačů v Chorvatsku, dostavil se chtíč konečně zjistit, o co tady jde a proč je ten zatracený film vlastně tak slavný. No, žádný organismus jsem z toho neměl, ale něco do sebe to mělo.

Vzhůru dolů! (2008) (pořad) odpad!

Podle mě měla s Poláškem chodit po Čechách Bohdalová. Antré by bylo nepřekonatelné.

Poklad na Stříbrném jezeře (1962)

Nikdy jsem nebyl převelikým fanouškem Vinnetoua. Prostě mne to nebavilo. Snad mi to nikdo nemůže mít za zlé. Odpad nedávám jen z důvodu jakési úcty k tradicím. A taky abych příliš nevyčníval z davu.

Ex Machina (2014) odpad!

Nepochopil jsem. Úděsná nuda.

Svatá čtveřice (2012) odpad!

Mě napověz, hloupého trkni. Pochopil jsem. České filmy prostě ne. Je třeba si dát pár let pauzu. Na tohle opravdu nemám. Nechápu to. Proč se to točí? Co to je?

Jurský svět (2015)

Jsem upokojen. Dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Klidně se mohlo přejít do akce už od 5. minuty. První půlhodina nabitá frázemi a vytvořením očekávaných charakterů - malého chlapce, který ví vše o dinosaurech, bohatého sponzora, který park zavírat nechce, atraktivního biologa, který park zavřít chce atd. Akční scény udělané skvěle. Zbytek tradiční americký balast. Také je třeba nepřemýšlet. Například o tom, proč strážce s raketometem nepřišel na scénu o hodinu dřív nebo proč měl jen jeden náboj či jak je možné, že 15 metrů vysokého dinosaura z 10 metrů minul... Nicméně to už je hnidopišství. Bavil jsem se, tři hvězdičky plně zasloužené.

Domek z karet (2013) (seriál)

Takovému seriálu pochopitelně není co vytknout. (s01: 100%, s02: 70 %, s03: 95 %)