Kytice (2000)

Utahané, ale některé pasáže se tak hluboko vryjí, že se stanou zcela nezapomenutelnými. Hvězdu srážím za nepřesnosti... "Stavení skrovné, bez oken, měsíc lištami šeřil jen; stavení pevné jako klec, a v něm na prkně - umrlec." Je podle mne nemístné, aby Roden ve stavení bez oken rozbil okno.

S láskou, Rosie (2014)

Ale jo, věřím, že někde ta pátá Beethovenova je. Nicméně já momentálně nehledám. S láskou, Pavlík!

Kolotoč (1996) (pořad)

Dalibor Gondík byl skvělý. Jednou z deseti pokusů byl i vtipný, ale hlavně uměl hrát na spoustu nástrojů, měl hudební sluch a zaujal i trefnými pohotovými reakcemi. Gondíková byla tupá kráva, její existence mi dodnes není jasná. Učesanou prdel Poulíček komentovat nebudu.

Míň je víc (2015) (pořad) odpad!

Je to ještě trapnější, než jsem se domníval. Megaodpad. Odpad odpadů kýčovitosti. Smetana je nepohotový, nervózní a úlisný debil. Tuhle kašpařinu mohl zachránit jedině Jenda Rosák, který uměl pohotově reagovat tak, aby neztratil gloriolu muže.

S kuchařem kolem světa (2007) (seriál)

Současný trend TV tíhne k pořadům o vaření nebo o cestování. Čili...

Nevěrná (2002)

Průměrný brak, který plně odpovídá zařazení na kanál Nova Cinema v sobotu od 22:00. Na svůj věk má Diane Lane styl.

Interstellar (2014)

Nepochybně pompézní čili Nolanovské. Zároveň místy béčkové čili Nolanovské.

Ženy, které nenávidí muže (2012) (TV film) odpad!

Sedláček potvrdil velikost své malosti. Nesmyslný příběh s dcerou a rodinnými problémy vyšetřovatele podtrhuje stupidní odhalení vraha ve 25. minutě filmu. Hlas Hany Vagnerové je bohužel příliš charakteristický a nezaměnitelný. V komentáři jsem mírný, protože oněch 0,9 vteřin scény, kdy si vystřelí mozek z hlavy, stojí za to.

Lovci zločinců (2011) (seriál)

Na základě jednoho dílu může být mé hodnocení zkreslené. Asi stárnu, jinak bych to nejspíše nepřiznal.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Svůj soudný den bych si vedle Emmy Watson dokázal představit. Déle než jednu scénu! Roste nám do krásy, opět podala naprosto úchvatný výkon. Dvě hvězdičky si plně zaslouží.