Probudím se včera (2012)

Kéž by se podařilo závěr filmu zahalit do hávu smutné romance. Happy end vyloženě kazí dojem. A kdyby Filip Blažek neřekl: "Takhle jsem si to přesně přál," ani bych nepoznal, zda jde o šťastný, nebo hořký konec. Nicméně pokud by se příběhu cestování v čase českých dějin chopil schopný scénárista, mohlo by jít o strhující sérii.

Vánoční poselství prezidenta republiky Miloše Zemana (2014) (pořad)

Vše, co bylo řečeno, bylo řečeno přesně a výstižně. Vadí mě jen, jak pomalu Zeman mluví. Ale každý z prezidentů měl něco. Havel monotónnost a čtení myšlenek od poradců z papíru, Klaus infantilní hlas.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Oproti předchozím dílům ubylo akčních scén, leč nevadí. Vysmátej Schwarzenegger s bazukou ve vrtulníku, který pilotuje Harrison Ford! Místo Budvara měli hrdinové pít Bernarda, protože Svět se zbláznil, držte se!

Expendables: Postradatelní (2010)

Kašlu na to. Měním u všech tří dílů na plnej počet. Tohle byla Amerika! Tohle byla jízda! Arnee, you still got it!

Sex ve městě 2 (2010)

Mi se to ohromě líbilo. Konečně kousek, který nebyl postaven na vtipu slova, ale vtipu akce. Český dabing tedy pointu nemohl zabít.

Kdo přežije (2000) (pořad)

Největší hit mého mládí. Kmen promluvil!

Chobotnice z II. patra (1986)

Každoroční klasika, která na mne ale vždy působila jakýmsi skličujícím dojmem. Nevim.

Dívka, která kopla do vosího hnízda (2009) odpad!

Ani taková jména jako Nyqvist nebo Daniel Alfredson mě neobměkčí. Něco na úrovni komisaře Schimanského a podobných německých pornofilmů.