Wind River (2017)

Nudné a zároveň strhující.

Pařba ve Vegas (2009) odpad!

No to byla megakravina. Naprosto totální odpad. Uplně nesmyslný film prošpikovanými debilními vtipy. Brrr. Samozřejmě jeden z nějvětších odpadů na CSFD.

Masaryk (2016)

Není to druh filmu, který nutně potřebuju vidět v kině. Takže jsem musel být trpělivý. Nu a čím déle jsem na free download čekal, tím více jsem se těšil. O to tvrdší pro mě byla úvodní desetimintuovka během níž jsem sledoval hudbu. Jsem starý konzervativec, který si hudbu raději poslechne, než aby se na ní díval. Naštěstí se podobné porno jako v Lalalandu nekonalo, takže mé zděšení z potenciálního jazzového karnevalu vystřídalo nadšení z precizního vykreslení doby. Zcela mimoděk opomenu oprávněné pochyby o tom, zda věta "Ty pořád jenom chlastáš." patří do 30. let minulého století. Ale budiž. Za mě tam kvalita byla. Ostatně, jak je to krásné, když exkurzi do Českého století vezme pod taktovku někdo jiný než upocené stupidní prase ve fleecové mikině...

Blade Runner 2049 (2017)

Těžkopádně sestříhané a myšlenkově příliš nacucané. Asi nejhorší možná kombinace. Vlastně ne! Gosling sladkej jak cumel k tomu. To je teprve to pravé mistrovství světa...

Nezvratný osud 4 (2009)

Jasně daná struktura. Napínavé, přitom jednoduše stravitelné. Mám pocit, že kdykoli pustím po půlnoci Nova Cinema, je tam nějaký díl Nezvratného osudu. A já se vždy rád podívám, rád si to zopakuju. Je to jednoduchá zábava na vyčištění hlavy. Nevadí mi, že to je to samé a pořád dokola až do posrání :)

Nezvratný osud 3 (2006)

Nezvratný osud 2 (2003)

Nezvratný osud (2000)

To (2017)

Asi není moc hororů, u kterých by se smíchy řezal celý kinosál.