Premiér (2019) (seriál)

Samozřejmě, najdou se i slabší epizody, ale celkově to vnímám jako něco nového, svěžího, slabší vtípky střídají ty lepší. Za mě pohodový satirický seriál, u kterého se člověk příjemně pobaví.

Je to i můj život (2009) odpad!

Jednoznačně doporučuju nesledovat! V případě neuposlechnutí výzvy budete litovat!

Složka 64 (2018)

40 minut času pro odporně nesymaptické detektivy v líně se táhnoucím smradu z Kodaně bylo až přespříliš. Das war eine gigantische scheiße! [Update: Nedalo mi to a dokoukal jsem. Zase tak špatné to nebylo :)]

Klec (2019) (TV film)

Slaboučký scénář prošpikovaný nelogickým chováním téměř všech postav. Upoutala pouze upoutávka, ve které bylo vše poutavé. Další myšlenky nabídnuty nebyly. Zůstaly v kleci.

How It Ends (2018) odpad!

Občas se mi zdají sny. Jedu odnikud nikam. Trvá to předlouho, nemá to žádný smysl. Přesto se nevzdávám a jedu. Nikdy nedojedu.

Pátrání (2018)

Holka spadne z kopce. Policistka pro holku nesleze. Nezavolá pomoc. Místo toho utopí auto v jezeře. Holka naštěstí přežije. Byla totiž bouřka. Mno... Snad někdy jindy, jinak. Chození po stopách, které po sobě zanecháváme na sociálních sítích, nabízí větší potenciál. Tohle byl strmý pád z útesu. Bez šance na záchranu.

Bába z ledu (2017)

Očekávaná nuda, která bavila.

Ženy v běhu (2019)

Pokud budu uprimny, tak nikdy jsem se v kine tolik nebavil, tolik jsem neplakal. Zakladem bylo ocekavani podprumerneho bullshitu a z ocekavaneho balastu vylezlo neskutecne vtipne a nevtirave resume. Promite, ja jsem nadsen!

Učitelka (2016)

Nepříjemné, jednoduché a výborné.