Jump Street 21 (1987) (seriál)

jako mladý jsem hltal každý díl a netrpělivě čekal na další epizodu. Po odchodu Deppa si nepamatuju, že bych ve sledování pokračoval. Tehdy to bylo něco nového, neokoukaného, něco skvělého. Teď už by hodnocení asi bylo jiné, ale těch 5* je za to, jak jsem to prožíval před 15ti lety

Batman začíná (2005)

Po druhém shlédnutí a třech letech musím o jednu * zvýšit. Je to vážně dobrý. Až po třetím shlédnutí a dalších dvou let jsem opravdu ocenil jeho kvality!

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Pořád se na to můžu koukat do kola a pořád se mi to líbí a dobře se bavim. Super odpočinkovej film na nedělní odpoledne.

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

koukám, že už jsem musel kdysi dávno dát hodnocení 4* - tak to asi bylo tehdy, když jsem s CSFD zacinal ... mno tak ted zrovna koukam na ten serial znovu - hezky pekne od prvni serie a vracím se do svých 13ti let, kdy film u nás běžel poprvé na nově. A měl jsem chuť hodnocení snížit. ale zjistil jsem, že stále Sarah Michelle žeru stejně jako v těch 13ti =) Takže stále nechám hodnocení 4* ale jen zatim za prvni tri serie - více sem jich už na nově nestihl - takže nashledanou za další 4 serie a já se rozhodnu dál, co udělám s hodnocením. Dodatek 1: Tak 4. serie zatim zklamani. Neprisel jsem tomu na chut jako prvnim trem sezonam. To nemluve o tom prisernem dabingu. Stale si nemohu zvyknout - a to ze z Alexe udelali Xendra je to mensi zlo. Ale za co davam plus body je dil Pangs/Souzneni - takhle dlouho jsem se uz nenasmal - Spike se jevi jako vhodne doplneni party. Uvidime jak to pujde dal. Dodatek 2: Zklamání střídá zklamání. Jde to s Tebou z kopce Buffy. Už už nad Tebou lámu hůl a v tom dostanu na konci šesté sérii dárek v podobě zlé, temné a pomstychtivé Willow, která se nezastaví před ničím a před nikým. Paráda. Palec nahoru za konec šesté série. Jinak to stálo za zlámanou grešli .. Snižuji kvůli tomu své hodnocení. Na sedmou sérii se podívám už jen z nostalgie a jen proto, že se na to koukám už tak dlouho ... Dodatek 3: Jsem rad, že je to za mnou. Opravdu jsem se modlil, aby už byl konec. Moc mě to mrzí, protože jsem si takhle skazil celej náhled na Buffy. Sice jsem asi jeden z mála tady, ale říkám - raději 100x Angel než 1x Buffy po třetí sérii ... Je to děs a bída. Taky ten dubing - to si jako myslí, že divák nepozná, že třeba 4 - 5 hostujících postav má stejný hlas? Typické pro matku Buffy - po její smrti jejím hlasem mluví postupně dalších 5 dívek. Mno děs, běs, hnus trus ... Nevěřím, že jsem to napsal ... mno je to tak ... =( Protože se na Buffy musím koukat jako na celek všech dílů, tak bohužel zase musím ubrat další *

Tenkrát v Mexiku (2003)

Mno co na to říct. Čím více peněz má Rodriguez k dispozici, o to horší výsledek. Hvězdami přeplněný film, který neříká vůbec nic ani takovému fandovi Desperada jako jsem já. Zajímavost je, že Robert používá stejné herce, kteří byli zabiti v Desperadovi i v tomhle filmu. Ano, hrajou samozřejmě jiné charaktery, ale přece nemůže čekat, že si toho nikdo nevšimne ... =) Potěší Mickey Rourke a Evě ta Mendes ta záporná role neskutečně sekne. Kdo mi vyloženě přebývá a je totálně zbytečnej je Enrique - to byla ale velká bota s ním. Neumí hrát a vyloženě se sem nehodí. Celkově asi zklamání. Slabší 3*

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

já ten film mám prostě rád. A Kevin James je prostě skvělej. V podstatě jeho velký debut a povedlo se. Klidně bych zvládnul pokračování. Hezky jsem se bavil a to i po více shlédnutí. Opravdu povedená komedie