• Fantasy

WandaVision - Zcela nový halloweenský strašidelný díl! (2021) (epizoda)

Tentokrát to nebylo tak velké haló jako předchozí dva díly, je zde pár hluchých míst, kdy se to moc neposouvá, ale vedlejší linie Visiona a konec dílů byly opět mastermind. Jen se bojím, aby všechny otazníky, kterých je čím dál více, byly odpovězeny do konce série. Dnes 4*.

WandaVision - Ve speciálním dílu... (2021) (epizoda)

SPOILER ALERT: A tomuhle se říká mistrovská epizoda plná zvratů a překvapení. A následně hláška Kat Dennings: "She recasts her brother." Jako WTF. Že by velké propojení či něco jiného? No uvidíme, ale jede se ve velkém a to jsem ještě slyšel min. o jedné herecké hvězdě, která se má možná účastnit. Uvidí se, zda se to vyplní a zda to bude utajení ve stylu Mandalorian. Jasných 5*.

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Příjemná popcornová odpočinková podívaná. Film rozhodně v ničem neurazí, rád se na něj dívám a prostředí Karibiku je to jedno z nejlépe vypadajících. Následně herecké obsazení zde je to jedno z nejlepších. Hezké 4*.

Daredevil - Season 3 (2018) (série)

Tento seriál je komiksové zjevení. Všechny tři série jsou naprostá bomba, ale za sebe řeknu, že 1. a 3. série s Wilsonem Fiskem jsou to nejlepší. Následně i vedlejší postava special agenta Pointdextera (alias Bullseye) byla příjemným osvěžením pro celý seriál. Je to správně temné, pesimistické, správně emocionální (ne jako ten paskvil u 2. sezóny Jessicy Jones). Já opravdu doufám, že Daredevil, Punisher a Iron Fist se jednou vrátí na Disney+, tihle hrdinové si ten seriál prostě zaslouží. 5*.

Iron Fist - Season 2 (2018) (série)

Druhá série byla lépe udělána než ta první. Prospělo méně dílů v sérii, více přímočařejší děj, lepší rozvoj hlavních postav. Sezóna mě opravdu bavila, během dvou dní jsem to měl zkouknuté, mrzí mě, že Netflix díky právům na Marvel komiksy musel zrušit svoje seriály, zde byla možnost rozvíjet děj hezky dále. 4*.

WandaVision - Přerušujeme vysílání (2021) (epizoda)

To, na co se čekalo. To, co Marvel dělá Marvelem. Herecké obsazení z filmů, paráda. Rozpletení v podstatě záhad také, ale fakt mě to bavilo. Zde konečně jasných 5*.

Jessica Jones - Série 2 (2018) (série)

Jaj, tohle byla hodně průměrná série, nezajímavý záporák, podivné příběhové linky, emocionální výlevy, které neměly žádné opodstatněné příčiny. Sérii pomohl návrat Davida Tennanta, tím to získalo náboj. Doufám, že třetí série se vrátí do kolejí té první, tohle byl přešlap na entou a tím pádem to nejhorší ze čtyř seriálů Marvel na Netflixu.

WandaVision - Nyní barevně (2021) (epizoda)

Opět lehké zlepšení, ale pořád to není přesně to nejlepší nebo dechberoucí, co by mě posadilo na zadek. Na konci se to však pomalu rozhýbalo a už začíná být jasné, co se děje. Prozatím pořád 4*.

Operace Brothers (2019)

Naprostý průměr a promrhané zajímavé téma. Není to špatný, ale ani výborný. Jednou stačilo, podruhé už si to asi nedám. 2,5*.

WandaVision - Nesahej na ten ovladač (2021) (epizoda)

Pomalu už se začíná něco dít a je to dobře. Následně i konec epizody mě velice potěšil a následně se těším na další díly. Posouvá se to. 4*.