• Krátkometrážní

Aquaman a ztracené království (2023)

Rozpočet $205miliónov║ Tržby USA $122,683,742║ Tržby Celosvetovo $429,983,742▐  Tržby za predaj Blu-ray v USA ║ Tržby za predaj DVD v USA ║ V dnešnej dobe sa čaká od tohto žánru už len strach, zdesenie a hrôza. Veru kam to len naši nápaditý tvorcovia docielili, ach. Našťastie James Wan to ako tak ešte ukočíroval a ponúkol aspoň nejaký ten priemerný štandard, ktorý neotrávy aj keď tam je až príliš toho nevyhnutného digi bordelu. Postavy v celku ešte fungujú, občas pobavia, akcia újde.  /55%/

Temný případ - Part 5 (2024) (epizoda)

Normálne že prúser, kde je snaha o navodenie nejakej tajomnej indiánskej mysterióznej atmosféry ale ide to ale že úplne vedľa. Priam otravná zlátanina pri danom obsadení a aj prevedení. Bieda. Pre koho vôbec tieto bláboli vôbec točia. /35%/

I.S.S. (2023)

Rozpočet $20miliónov║ Tržby USA $6,571,652║ Tržby Celosvetovo $6,571,652▐  Veru aj som sa troška tešil na nejakéto dravé vesmírne dobrodruštvo ale kde nič tu nič. Z daného námetu nevyužili skoro nič, strata času. Len nevýrazné béčko. /25%/

One Piece (2023) (seriál)

Na ten uletený úvod podľa Japan anime to bolo fajn, možno aj patrične svieže, zábavné, postavy ušli, neotravovali, aj akcia sypala. No od druhého diela nastáva akási len povrchná dejová vata, normálne to naskočila na taký nudnú pofidérnu notu a tretí diel ma už priam otrávil. Škoda možno na budúce to výjde lepšie.   /45%/