Star Trek: Vesmírná loď Voyager (1995) (seriál)

Některé díly byly nudné , ale z příchodem sedmé z devíti a borgů to dostalo štávu. Osobně mám nejradši díl , kdy lod ovládla rasa co poté cvičila vojáky v holoprojekci (oblibená pro ně byla 2.světová válka).

Star Trek (1966) (seriál)

Základ sci-fi a mě osobně i přes tu kartonovost scén a klišovitých scén tento seriál uchvátil. Hlavně postava Spocka je výborná.

Stalingrad (1993)

Druhá světová válka měla svůj velký mezník. Tím byl Stalingrad a Němci tam dostali pořádně na zadek. Tento film ukazuje válku z pohledu Němců. Přirovnal bych to k Ponorce na souši.

Kačer Howard (1986)

Tak z tohoto filmu jsem pořád mimo i nyní.

S tebou mě baví svět (1982)

Omylem jsem dal předchoze plný počet. Toto je poprávu až moc nadhodnocená komedie viz. titul komedie století. Na to se tomu filmu nedá ani moc smát.

S čerty nejsou žerty (1984)

Spolu s třemi veterány a hrátky s čertem nejoblíbenější pohádka. Heřmánek si lucifera neskonale užívá a toto peklo se mi tak libí , že bych tam chtěl hned. Celá plejáda herců je zde výtečná a co scéna to dokonalost. Více komedie než pohádka (Do hospody né! Tak já se za tebe obětuji! .... Jééé ja si zlomil šavli!). Rozhodně milionkrát lepší než jaké pseudopohádky se točí nyní (Troška není král , ale jen podkoní pohádek)!

Zelená míle (1999)

Frank Darabont už předchozím Vykoupením dokázal , že Kinga umí a vězením snad i žije. Další film co dokaže na mne zapůsobit i po x-tém promítaním.