Riddick (2013)

No, jak bych to řekl... Vin Diesel v roli, ve které se mi (asi) v jako jediné líbí. Katee Sackhoff, ze které nejsem na větvi jako spousta nerdů, ne-nerdů a jiných skupin, ale neříkám, že ji vyloženě nesnáším. Bautista, který mě... asi tak trochu sere. Abych odchýlil od herců, řeknu, že film se mi vizuálně hodně líbil. Dobrá hudba, napětí, ale film prakticky nemá nic nového, kromě jiné planety a příběhu, který je pokračování. Převážně výborná Černočerná tma mixnutá s Kronikou temna. Trochu slabší 4*.

Millerovi na tripu (2013)

Nic jsem od toho nečekal, takže mohu jenom říct, že mě Millerovi překvapili a pěkně pobavili. Nepovedený záběr na konci filmu, s ústřední písničkou z Přátel, mě přesvědčila o čtvrté hvězdičce, pěkné. :-)

Vlk z Wall Street (2013)

5* je pro Vlka opravdu málo. Dejte tomu Leovi konečně toho Oscara!

Empire State (2013)

Bohužel, tenhle film nezachránil ani Dwayne s Liamem. Málo The Rocka a hodně špatný scénář, 2* z milosti.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Nejlepší díl z celé série. Ovšem, do kina mě přitáhl právě Dwayne Johnson, kterého mám hodně v oblibě a znovu dokázal, že má charisma jak prase a pořádně nakopnul tuhle sérii. Bravo!

Pot a krev (2013)

Jediná škoda je ta, že Bay neví, kdy přestat. Jinak pro Dwaynea, Marka a Anthonyho všechny palce nahoru.

Revival (2013)

Hodně jsem váhal u hodnocení mezi 4* nebo 5*. Šlupky od ořechů a zamindrákovaná pí*a to rozhodly.

Eminem feat. Lil Wayne: No Love (2010) (hudební videoklip)

Velmi, velmi, velmi dobrý klip :-) Nejlepší videoklip je sice u písně "Stan", ale "No Love" je můj nejoblíbenější song.

Rivalové (2013)

U sledování filmu Rush jsem nepřestával myslet nad jednou věcí, začalo to už u Senny, bylo to něco co mě nutilo si říkat: "Škoda, že jsem ty závody nezažil, protože bych si to užil ještě 100x víc". Jinak k filmu Rush nemám slov, nevím jestli je to výbornou režií Rona Howarda, skvělou hudbou Hanse Zimmera, nebo úžasným hereckým výkonem Daniela Brühla a taky Chrise Hemswortha - jsou tu oba dva skvělí, ale nejlépe se vyjádřím tak, když řeknu: "Daniel Brühl nehraje Nikiho Laudu, on ním je."

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

Whedon je borec. Velmi dobré a celkem příjemné obsazení s Clarkem Greggem, který tomu kraluje. Seriál se mi hodně líbí, nenudí, pobaví a dá se na něj koukat + mě nutí čučet na další díly. Mínus vidím akorát v tom, že děj seriálu umí pěkně kolísat. Nejlepší moment je pro mě konec druhého dílu alá suprové cameo Samuela L. Jacksona. Hodnoceno po 10. dílech.