Ohleduplný vrah (2006) (amatérský film)

Ten konec tam byl opravdu zbytečný.

Můry (2005) (amatérský film)

Líbil se mi zvuk,hudba a atmosférická scéna s focením. Jinak jsem to nějak nepobral.

Ecphronia (2008) (studentský film)

Taková jednohubka, která ale skvěle vypadá. Navíc mám vždycky malé plus u filmu kde je hlavní hrdina pisálek, jelikož vím, jak nám, literátům, dokáže jebat.

Ticho (1998)

Smutné.

Sociální síť (2010)

Osobně mám facebook rád a moc nemusím jeho "hatery". Pokud jej člověk umí používat, je to nejužitečnější web na internetu, jelikož se na něm dozvím vše a to nemám na mysli to, že můj spolužák z páté třídy se dneska špatně vyspal. Myslím zpravodajství, informace o tom co mě zajímá, nové zboží a slevy v obchodech kde nakupuji a další a další. A také je to asi nejpohodlnější nástroj ke komunikaci se známými (kolik lidí co máte v přátelích jsou reálně vaši přátelé?). Málokdy si do přátel přidám někoho, koho opravdu neznám, před lety možná. Facebook je určitě fenoménem počátku jednadvacátého století. a tak se dalo čekat, že o něm někdy vznikne film. Říkal jsem si, že film o založení webové stránky bude asi příšerně nudný, ale spletl jsme se, nudný není, dvě hodiny utečou jako voda. Jenže... nějak mě to celkově nebavilo. Možná je to tím, že moc nemusím Eisenberga, možná tím, že téma není zase nijak zvlášť atraktivní pro film a možná tím, že první půlka, či spíše začátek filmu mě jednoduše nebavil. Pasáž na diskotéce, či jak to nazvat, bych úplně vypustil, byla moc dlouhá, dlouhá v tom, že tam neustále třískala ta pseudohudba. Justin Timberlake mi vadil, je sice fakt, že je mnohem lepší herec než hudebník, ale to neznamená, že mi nemůže vadit. A taky mi vadila celková jednoduchost, zabalená do několika vrstev aby nešla poznat, vždyť o čem ten film je, kluk dostane nápad, zrealizuje ho, příjde rychlý úspěch a on příjde o pravé přátele, to už tady v mnoha obměnách bylo a nemusí to být film zrovna o webové stránce.

Eel Girl (2008)

Básník tím nic říci nechtěl.

Vlkodlak (1981)

Dalo by se říct, že je to parodie na vlkodlačí filmy, ale na to zase neparoduje nic známého, aby mohla být ve všeobecně uznávané škatluce parodie. V podstatě Vlkodlak celou dobu paroduje spíš sám sebe a spíš než gagy se specializuje na hlášky, které ,přiznávám, občas pobaví. Sám vlkodlak vypadá spíš jako z planety opic.

Moucha (1999) (seriál)

Na mě až moc dementní :-) Z dementních pohádek u mě jasně vedou švábi.

Na vlásku (2010)

Uzpívaný cajdák se spoustou krásných scén. Dospělý humor není, dětský je disneyovský. Navíc, písničky jsou vesměs hnusné.