Stanice číslo 76 (2014)

Jako... cože? Já vlastně vůbec nevím co jsem to viděl. Confused.

New Kids Turbo (2010)

Já vím že to není na maximum. Ale celý film jsem se smál jak piča. Takže asi tak.

Tanec ohnivých draků (2010)

On je to asi dobrý film, ale nějak jsem na něj nemohl udržet pozornost.

Manžel k pohledání (2011) (seriál)

Já jsem si prostě celou první sérii říkal: Dyť ten seriál je děsně blbej. Ale stejně jsem ho pustil a proto ta jedna hvězda.

Beznaděj (2006) (TV film)

Není to zase tak špatné. Jako skoro každá adaptace Kinga sice docela hloupé, ale proč ne. Líbila se mi celková atmosféra a notně ujetý Pearlman, Ovšem toho malého božího synka bych kopal tak dlouho, že by se ani v nebi nezastavil. Navíc když už nemluvil jako bible, tak byl nějak moc chytrý, nevím jak bych byl spokojený v partě, které šéfuje desetiletý kluk, či kolik mu bylo. Ale atmosféra města je hodně povedená, to rozhodně jo. Je to jednoduše takový čistý průměr, člověka to nějak nenadchne, ale zase si nepodřízne žíly jen proto že to viděl.

Vládcové Marsu (2009)

Byla to sračka, ale vůbec ne vtipná, takže jsem těžce zklamán. A je fakt že Princezna Marsu vypadala jako hodně vyhaslá pornohvězda.

Karate Tajfun (1977)

Sračka. Ok tak sračka ne, ale rozhodně hodně řídké lejno.

Divergence (2014)

Společenský systém absolutně nedával smysl. Základní kámen úrazu vidím v absenci řemeslníků. Dělnická třída kurva! Jsou tady knihomolové, vojáci, hipíci a nějací asketové, či co to má být. To se pak člověk nediví že je to město tak rozbité, když tam nikdo neumí ani držet šroubovák. Ok, dávalo by to smysl, kdyby tam nebyli upřímní. K čemu jsou prosím potřeba? Ale jinak se to celkem dá, vizuálně je to až na pár vyjímek fajn, herci jsou vesměs sympoši, Ovšem ta Kate Winslet je špatná... Ale ta tam zase tak moc není. Špatná je i hlavní hrdinka, není ani moc sexy ani moc dobře nehraje. Ale jinak se to celkem dá, člověk se příliš nenudí a dá se na to dívat až do konce. I když ten konec... Chápu že je to asi podle nějaké trilogie, ono je teď v módě psát tři knihy, ale ten konec mi přišel dost tak na pochvu. Ale slyšel jsem že ve dvojce mají přiletět roboti a bude to jen dvouhodinová akční řežba, kde budou mít lidi jen nože. V pochvách. Na opasku.