Wanted (2008)

I přes hnusné efekty, debilní příběh se na to celkem dá dívat. Angelina Jolie vypadá celkem dobře, ale myslel jsem si, že ona bude hlavní hrdinka. Ona tam ale jenom sekundovala a sem tam něco řekla. Je to prostě průměrný tupý akční film, snažící se o rádoby příběh. 5/10 P.S. Zase se to točilo u nás (na co sakra mají ten Holywood) a opět Lada apod. V každém takovém filmu točeném u nás jsou Lady. Ach jo.

Volný pád (1993)

Čekám kdy mi taky jebne a půjdu si to nekompromisně rozdat s tím co mě sere. Takže takový film ze života.

Vyvrženci pekla (2005)

Komedie, která mne vždy rozesměje, a na konci rozbrečí. Je to fajn. Akorát mohli omezit ten ohavný slovník.

Co moře pohltí (1931)

První půlka je celkem nudle, až ve druhé půlce se z toho stává film. Scéna na potápějící se lodi je skvělá, nicméně všechno mi ve filmu připadá takové moc rychlé. Jsou doma, pak najednou na lodi, sem tam zastávka, loď se potápí, pak jsou na jednou na jiné lodi, a pak najednou doma. Všechno moc honem. (5/10)

Salton Sea (2002)

Asi jediný film s Valem Kilmerem, který se mi celkem líbil. Ze začátku jsem si říkal, že to bude další film o feťácích. Takové filmy já nemusím. Nicméně, když skončily před kamerou ty hnusné smažky, rozjel se zajímavý příběh pomsty. (7/10)

Parchant (1996) (TV film)

Reklamní tahák, dáme na obal velké foto Donalda Sutherlanda a dáme ho i do titulků na první místo zafungoval a já jsem si tento film zakoupil. Musím říct, že Sutherland hraje ve filmu vedlejší roli, hlavní hraje, již v názvu filmu uvedený, mladý parchant, který je opravdu parchant a hlavně psychopat. (5/10)

Černá bible - Série 1 (2001) (série) odpad!

Japonci jsou největší úchylové na světě, protože v jaké chorobné mysli se může zrodit taková ptákovina jako hentai. O tom Bible Black je. Souloží se a souloží a pořád souloží. Celé je to slepené obyčejnou zápletkou a okořeněné jedněmi z nejdebilnějších dialogů co jsem kdy viděl. I nadabované porno z osmdesátých let nadabované jedním chlapem má větší kvalitu. Jediné +, bylo to pěkně nakreslené. Jinak totální odpad!

Mimic (1997)

Na tenhle snímek jsem slyšel celkem kladné ohlasy a proto jsem na něj byl zvědavý. Ze začátku jsem zjistil, že je to o broucích a to už mne mělo varovat. No, film je takový slabší průměr, podobně třeba jako Metro. Stojí to tak za jedno podívání. (4/10)

Šaráda (1963)

Audrey jako vždy nádherná. Šaráda je výborná v tom, že se jedná o thriller plný špiónů a vrahů, ale zároveň tento styl vlastně paroduje, kupříkladu představení hlavních tří záporáků v kostele jsem se smál, když jsem viděl, kterak jeden z nich zkouší mrtvost píchnutím špendlíkem. Prostě mi to připadá jako komedie u které jsem se pobavil, navíc na Caryho Granta a Audrey Hepburn se prímovně kouká. (8/10)

Oběť: Lovec krve (2007)

Prý Blade v ženském podání! To určitě, sračka to je, i když v případě Blade taky není moc o co stát. Film je prostě k uzoufání nudný, ke konci už jsem měl nutkání to vypnout. Jednu hvězdičku za nějaké to prso a krev.