Cashback (2006)

......"špatná zpráva je, že čas letí - ale dobrá je ta, že jsme všichni piloti" .....slova hlavního hrdiny Bena Willise A já lituji, že čas tohoto filmu trval jen 102 minuty.

Bytost (1982)

Je opravdu něco mezi nebem a zemí a nebo se "Filadelfský experiment" vymknul kontrole a zneužitý nadále pokračuje ???

Spaghetti Western Orchestr (2012)

Vážím si pana Ennia Morricone a chci věřit tomu, že se pobavil stejně jako já - pokud viděl vystoupení těchto pěti skvělých "protinožců" ... Díky pánové a přidávám dalších ***** " ))

Svěrací kazajka (2005)

Možná se tvůrci nechali inspirovat Tulákem po hvězdách Jacka Londona, ale rozhodně udělali dobře. Herecké obsazení je víc než lákavé a Daniel Craig zase překvapil....!!!

V horách (1956)

Přidávám dalších *****

Zákon prasete (2001)

Chtít "podrazit" psychopatické zfetované dealery drog - je "zatracené" riziko !!!

Návrat vojáka (1982)

Duševní otřes utrpěný ve válce a z něj následná částečná amnézie Chrise Baldryho, donutí jeho (žárlíci) manželku Kitty obrátit se na psychiatra Gilberta Andersona, aby se ujal léčby jejího manžela. Chris totiž považuje za realitu dobu svého mládí a proto hledá svou lásku dívku Margaret..... Bude terapie láskou za odborného dohledu lékaře úspěšná ? Doporučuji přesvědčit se sami " ))

Za jeden den (2006)

Film vypovidá o pocitu viny i křivdy zároveň a rozhodně zajímavým způsobem je divákovi prezentován. ................ Tento film by si rozhodně zasloužil od distributora více rozvinutější obsah než je zde prezentován. Umožňuje tak necitlivým negativistům, vyžvanit hned na začátku filmu....... "že vrah je zahradník". : (((