Bažina (2006)

Nepatřím k těm divákům kteří se rádi bojí u filmových hororů, ale film jsem se zaujetím sledovala až do konce. Je toho hodně co si lidé vysvětlit nedokáží a rozhodně ne "návštěvy z druhé strany". Ti, kdo už podobnou zkušenost zažili jistě pochopí a všichni míváme svá vlastní déjà vu.

Hra pro jednoho (2012)

Kerka na zádech Dolpha Lundgrena, bylo to jediné co mě "pobavilo" !!!

Poslední kat (2005)

Z otce na syna zděděná utajená "služba pro společnost" - ale prozrazena "sedmou velmocí" po vynesení rozsudků a vykonání spravedlnosti v Norinberském procesu. Poplácávání po ramenou a oslavování vykonavatele poprav při návratu domů v té poválečné eufórii.... Ale s odstupem let společnost žádá zrušení trestu smrti a jeho vykonavatel je náhle urážen a napadán dříve jásajícím davem.Krutým paradoxem před ukončením jeho profese je poprava jediného přítele, který si ho k vykonání rozsudku vyžádál.

Američanka (1991)

Michaeli Palinovi spoluautorovi scénáře, poskytly zápisky z cestovního deníku jeho pradědečka námět k sepsání romanticko/dramatickému příběhu. Umožnil nám rovněž "nahlédnout" do University v Oxfordu s jejími tradicemi. Film získal od "Obce spisovatelů Velké Británie" cenu za nejlepší film / scénář.

Válka Joea Maddisona (2010) (TV film)

Joe Maddison musí řešit napjaté rodinné a sociální vztahy v době války. Filmový divák má možnost sledovat život obyvatelstva i jiného města než Londýna a pro ty, kteří rádi sledují filmy s válečnou tématikou, bude snímek rozhodně pohledem tak trochu z jiného úhlu.

Vzkaz (2007) (TV film)

Vánoční příběh se šťastným koncem ? I tak by se to dalo říci, ale z mého pohledu je to hlavně příběh o novinářské etice a hojení ran z minulosti. Kdo ví kolik z nás, by rádo dostalo vzkaz stejný a nebo někomu podobný napsalo. Kolik náhod řídí to co prožijeme - ńebo jsou to kruhy našich osudů ?