Predátoři (2010)

Zklamání. Postavy jsou trapné a celé je to takové o hovnu, jak nějaká béčková výplňovka půlnočního sobotního programu na Nově. Jako nějaký kvalitativní vzastup od dvojky AvP tu je, ale tak sotva k jedničce. Skutečným předátořím filmům to nesahá ani po kotníky.

Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

Konečně zase pořádná detektivka s velmi zajímavou dvojicí pátračů, už se těším na další část. Vyšetřování bylo opravdu napínavé a zábavné, jen mi neseděla samotná zápletka, jakoby na celém tom ostrově nebyly loďky, přičemž starý pán každý rok dostáva zarámovanou kytku a myslí si, že jí posílá vrah té jeho schovanky. Takové trošku chatrné.

Kurz negativního myšlení (2006)

TAk takhle pánové, takhle vypadá severská černá komedie. Jak vybroušený diamant který reprezentuje žánr. Budete se smát, až se budete stydět.

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Jak jen to ten Pixar dělá? Sice se mi moc nelíbilo Vzhůru do oblak, ale jinak samé perly. Toy story 3 překonává první dva díly a u mě se staví po bok Nema a Wall-E jako to nejlepší pixarovky. Tolik nádherných scén, tolik emocí. Takovou husí kůži jako ve finále ve spalovně jsem neměl dlouho.

Machři (2010)

Pro Sandlera a jedo dementní humor jsem měl vždycky slabost (lépe řečeno špetku pochopení), vždyť u Zohana jsem se válel smíchy, ale tam kde bojový kadeřník skóroval totalní absurdností, tam Machři cpou kecy o ztraceném mládí a síle ducha, aby se následně tlustá černoška usrala přec celou chatu. Fuck off, jeden z nejdebilnějších a nejtrapnějších a především nejnudnějších filmů od Sandlera a vůbec.

Předčítač (2008)

Po dlouhé době film, který mě skutečně dostal. Kate Winslet a David Kross hrají dokonale a hlavně ten námět je extrémně zajímavej. Škoda toho až příliš utahaného konce, který jsem bohužel už musel odzívat. Ale stejně pět hvězd jak vyšitejch.

Na tuhle nemám (2010)

Přesně taková příjemná komedie, jakou lze z trailerů očekávat. Nudit se nebudete a nedělní večer to vyplní dobře, v kině bych ale litoval vyhozených peněz.

Crazy Heart (2009)

Standardní životopisný snímek, jediné co se dá vyzdvyhnout je výkon Jeffa Bridgese, všechno ostatní je dílem Bada Blakea. Kvalita životopisu záleží na tom, koho popisuje a jeho životě, country zpěvák Bad Blake měl zajímavý život, v žádném případě ne strhující.

Flash Gordon (1980)

Vizuální slast. Na dnešní dobu jsou efekty už srandovní a papundeklové třesoucí se kulisy budí také posměch, jenže dohromady s totálně ujetýma maskama a extravagantníma kostýmama, blonďatým fotbalovým troubou v hlavní roli a příšernou hudbou Queenů jde o guilty pleasure až kost. I dnes dokonalá zábava a radost pohledět, můžeme jen litovat, že nedošlo ke crossoveru s Barbarellou.