Tele Tele (2000) (pořad)

Klesající tendence od prvních dílů...

Chyťte doktora (2007)

Je to nuda jako sviňa, pár scén, které se točí pořád dokola, ale jsou tam dobrý kůže, takže se na to dá koukat.

Štěstí (2005)

Tenhe film pro mě byl velká depka, ale je to dobrý.

Nelítostný souboj (1995)

Dokonalý film se stárnoucím Pacinem a De Nirem v hl. rolích nemůže nechat chladným nikoho, ja osobně jsem byl tak horlivý, že jsem si to pustil znovu. Velice se mi líbila i Amy Brenneman a Val Kilmer.

Critters 4 (1992)

Je to totalní vykrádačka všeho co znám, ale co, když jsem na to koukal nebyl jsem nasranej a to je hlavní:)

Le Mans (1971)

Jeden z těch filmů, na který bych do kina s holkou rozhodně nešel... Čumět 2hodiny na auta jak jedou, to je hrozná nuda. Potíž je v tom, že mě to fakt baví.

Skleněné peklo (1974)

Jo je to dobrej katastrofák, dosti realistickej, nečetl jsem knihu, takže nevím kolik omáčky Hollywood přidal, každopádně jsem tomu věřil, byl jsem napnutý celou dobu a myslím, že ani jednou jsem se nechytal za hlavu. Hrají zde klasikové, které mám rád a Dunaway je krásná, dávám plnej počet.

Grand Prix (1966)

Jako milovník Formule 1 musím napsat, že je to špičkový film ze závodního prostředí, jednu hvězdičku bych možná srazil jen za stopáž a pár nudných scén. Je to z dob, kdy byla F1 ještě životu nebezpečná, kdy závodili opravdoví borci a gentlemani ne jako dnes. jsou zde vidět původní dlouhé přírodní tratě, ale hlavně Monza s původní klopenou zatáčkou. Za kameru bych dal oskara...

Silent Hill (2006)

Další film, který se zdaleka nevyrovná nejlepšímu hernímu hororu jaký jsem kdy hrál. Velké zklamání. Už jen to, že dali ženskou místo chlapa mě nasralo, ale nějaké náznaky tu jsou to přiznávám.