• Pohádka

Jak se krotí krokodýli (2006)

Škoda, přeškoda. Hvězdička pouze za pár dobrých momentů. Jinak by následoval koš. Tenhle film vůbec neměl vzniknout, jen udělal ostudu dvěma předchozím. Navíc to obsazení, místo milého klučiny, kterých jistě máme mezi herci dost, je tu křivohubý Mádl. Naštěstí se ve filmu moc nevyskytuje. Prostě hnus. V prosinci 2020 jsem tomu dal šanci ještě jednou a jen mohu připsat, že místo hezké hudby v předchozích filmech je zde jen něco co se hudbě nepodobá ani zdaleka. Naštěstí ne v celém filmu. Mám milion chutí odebrat i tu dvacítku.

Excalibur (1981)

I když má tento snímek historické nesrovnalosti /kostýmy/ je pro mne zatím nej. historickým filmem, ať již výpravou, hudbou, či efekty.

Equilibrium (2002)

Snímek zaujal především syrovostí prostředí, neutrálního chování, herci skvělí a o myšlence snad netřeba mluvit.

Hostel II (2007) odpad!

Tak toto Eli tedy pohnojil dokonale. Ne jen že je to nudně ukecané, ale ani v závěru se toho zase tolik neděje, Prvních padesát minut o ničem, jen snad jedna scéna je dobrá a pak, když to sečtu, jestli je dobrých deset minut, tak je to málo. Maskéři moc práce neměli, kamera nestála za nic. Pro mě total propadák. A glosa ke staršímu komentu, odebírám i to málo co jsem dal, protože ten konec mohl být klidně v prvním filmu. ××××××××××××××××××××××× Starší koment:(30.9.2007)Hvězdička za to, že jsem se dověděl konec prvního "příběhu". Jinak je to bohužel nuda, nuda a zase nuda. Pokud se v jedničce 80 % filmu prožvanilo, zde je to asi 95.

12 opic (1995)

Děsný film s několika dobrými záběry, ale toť vše. Spec. Efektů poskrovnu. V ději spousty hluchých míst, chybí mu akce i napětí. 12.V.97 v.p. 12034/12404 Nudný a podprůměrný snímek 25.07.01 Nova 12020/12404 Skvělý začátek a pak už jen nuda bez akce. Zdlouhavé pasáže v blázinci. Jinak zajímavé snad jen tématicky a pro toho, kdo oblibuje „časopohybŮ. U mne však snímek naprosto propadl kvůli nedostatku efektů. Takže je zde zajímavé jen postupné poznávání pravdy. Prima 090424 12020/12404