Zvláštní dny (1995)

Tento film ma veľmi nenadchol. Dali sa dokopy traja výnimoční, bývalý policajt, nezničiteľná "taxikárka" a expert, čo zjedol všetku múdrosť sveta. Tí hľadajú zabijáka. Mne síce nedošlo ako to celé dopadne, ale šikovnejší prídu v polovici na to ako to celé skončí, pretože istá osoba mi niekedy po polovici začala byť podozrivá, ale toto podozrenie som zahodil. Nakoniec moje podozrenie nebolo chybné, nemal som ho zahodiť. Toto podozrenie nakoniec dojem z filmu mierne zhoršilo. Takže 2 hviezdičky.

Dívka z budoucnosti (2011)

Dosť nezodpovedaných otázok mi bráni tomu dať viac než 4 hviezdičky.

Jiná země (2011)

Nepáči sa mi, keď sa odhodlám pozrieť si nejaký "mimozemský" film a do konca filmu sa vlastne nedozviem ako to skončilo. Takže 4 hviezdičky kvôli nudným pasážam a jedna dole za koniec.

Zkus mě rozesmát (2011)

Celkom fajn film, ale keď vysvetľoval čo sa mu stalo, hneď mi došlo ako to skončí.

Empire State (2013)

Pôvodne to vyzeralo, že dojem bude dobrý, ale Eddie pokazil dojem dokonale. Film jednoducho o ničom.

Projekt LAZAR (2008)

V podstate sa jedná o Prekliaty ostrov, len na začiatok filmu pribudol nejaký úvod a na koniec filmu iné rozuzlenie. Prekliaty ostrov bol ale viac záživnejší. Pri tomto som už len čakal kedy to skončí, aby som vedel o čo išlo.

Knihovníci (2014) (seriál)

V podstate je to nedokonalá verzia Skladišta 13. Škoda, že to nebolo dotiahnuté trochu ďalej.

Enderova hra (2013)

Tí, čo to nevideli, nech nečítajú, ale budem sa snažiť prezradiť čo najmenej. Film je krásnou ukážkou toho, ako si ľudia domýšľajú všetko po svojom a vo všetkom majú vždy pravdu. A takto to je na svete už mnohé a mnohé roky. Len škoda, že tak kvalitných filmov sa točí tak málo.

Zmizelá (2014)

Výhodou tohto filmu je, že tam, kde iné filmy končia, tento začína. Lenže na druhej strane podľa mňa koniec najlepší nebol a práve preto tam tá jedna hviezdička nebude.

Predestination (2014)

Blbci z Bontonu prezrádzajú celý dej a potom netreba ani pozerať. Film je niečo ako Triangle, ale na druhej strane mu Triangle nesiaha ani po päty.