Můj soused zabiják (2000)

Je úžasné, keď si dej filmu prečítam v obsahu a potom už nemusím nič pozerať. Našťastie som to už videl. TV Prima by si zaslúžila zobrať licenciu.

Timecop (1994)

Film je riadne prepletený s očakávateľným koncom. Na druhej strane, ten koniec je vlastne nevyhnuteľný. Myšlienka dobrá a jednoduchý film.

Zdrojový kód (2011)

Pri prvom pozretí ten film prebehol nejako rýchlo. Pri druhom pozretí už nie. Rozhodne je to ale zaujímavý film a hlavne s premysleným koncom. Určite stojí za pozretie a hádam sa dočkáme aj ďalšieho dielu.

Projekt Adam (2022)

Splnilo očakávania. Film sa celkom vydaril. Nie je to nič ťažkotonážne, ale skôr jednoduchšie. Počas filmu sa teda dejú hlavne očakávateľné veci. Aj preto nie plných 5 hviezdičiek.

Princezna zakletá v čase (2020)

Jedna z najlepších rozprávok, akú som kedy videl. Je to dokonalá kombinácia rozprávky a filmu Na hrane zajtrajška, ktorý by som najradšej navrhol medzi podobné filmy. To ale rozprávka nie je. Dokonale spracované. Zaujímavé zvraty v deji, občas síce predvídateľné, ale to vôbec na výslednom dojme nič nemení. Teším sa na druhý diel. Toto by si zaslúžilo aj 6 hviezdičiek.

Star Trek: Discovery - Season 1 (2017) (série)

Po dlhej dobe nový Star Trek potešil. Občas prekvapivé zvraty zaskočia, ale až také divoké to zase nebolo.

Interstate 60 (2002)

Zaujímavý príbeh, hoci miestami prehnaný, ale nakoniec všetko do seba pasuje.

Jak si nevzít princeznu (2021) (TV film)

Celkom pekné spojenie rozprávky a cestovania v čase. Rozprávka bola fajn, len škoda rýchleho konca. Mohli si s tým spraviť viac roboty.

Úniková hra: Turnaj šampiónů (2021)

Tu som bol zvedavý, čo to bude za film, keďže som vôbec nemal predstvu, aký to má mať dej. Keď sa to všetko začalo odznova, tak som si myslel, že opäť zopakovanie prvého dielu a nič nové tu už nebude. Nakoniec to milo prekvapilo a záver to ešte pritvrdil. Očakával som, že hodnotiť budem slabšie než prvý diel, ale nakoniec si to reputáciu napravilo.