X (2022) odpad!

Ach strašne nudná sračka. Cielená pre náročných onanistov. O dvoch gerontoch ktorí si chcú znova užit ako za mlada za čias Veľkej hospodarskej krizi. Nepobral som to . Hodnotiť budem.

Furiosa: Sága Šíleného Maxe (2024)

Jasna 5*. Neskutočné nápady. Keď je akcia. Je to živé, zbesilé. Znova šikovná kamera. Názori tipu, “ Nudné prostredie len samá púšť”  WTF??! Nebol prehlbený vzťah medzi Furiosou a Jackom. Prečo neutiekla ked mohla? Wtf?? Tak si predstavte, že sa jej pozrel pod kapotu mimo záber. Nemáte fantaziu? Snaď sa tento svet ešte viac rozšíri.

Survivor Česko & Slovensko - Série 3 (2024) (série)

V podstate moj prvý Survivor kde som zhliadol najviac dielov. Rozbeh všelijaký, uznávam. Od zlúčenia skvelá show. Napinavé, tažko predvídatelne. Intriky a HRA. Ano HRA ktorá sa od toho čaká. Parada. Jasné Mikiř je sympaťák, ale tí čo vyplakavajú mééée méé, keď vypadne ,prestávam pozerať, rušim odber, rozbíjam telku. Ohmatajte si hlavu či ju nemáte ako kužel ;) Je to len hlupa realityshow. Neberte to tak vážne.

Sunshine (2007)

Film ktorý som mnou nechce po opise obsahu pozrieť žiadna holka /nie je to mojou osobou naozaj/ a tak odmietam ich filmy po opise obsahu, vyberieme si nejaký iný film kde sa zhodneme a ja neskor cestujem s Icarus 2 len sám a vobec mi k tomu nikto nechýba v tej vesmirnej prazdnote. Atmosfera, dej -spokojnosť čo stačí na dobrý zažitok počas každeho pozretia

Ovládací panel
8. nej uživatel Afghánistán