• Krátkometrážní

Zahulíme, uvidíme (2004)

Nesmrtelná komedie v čele s Haroldem a Kumarem.... Dva borci toužící po pořádným žvanci ve White Castlu překonávajíc všechny překážky , které jim divoká noc připraví.

Wanted (2008)

Prvně jsem ohodnotil 4 - hvězdami, ovšem po druhém zhlédnutí musím uznat, že mezi akčňáky posledních let nemá velkou konkurenci... Wanted - divoká jízda za 90%.

24 hodin (2001) (seriál)

Jack Bauer je pravej americkej džedáááj ! :-)

Přátelé (1994) (seriál)

FRIENDS považuji za nejlepší seriál všech dob... Pouštím si ho průběžně už celá léta.. A proč mě stále baví, i když ho znám nazpaměť ? Protože jde o příběhy ze života.... Že jste nikdy nezažili podobné situace, jako naši Přátelé? Ale notáák :) ....

Dr. House (2004) (seriál)

Kdo by si takhle příjemnýho chlapíka neoblíbil :-)

Já, legenda (2007)

Ponurá atmosféra.. Nahlédnutí do běžného dne Willa Smithe, jakožto osamělého lovce hledajícího lidský kontakt mě úplně pohltilo - 90%.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Z celé série o tomto válečném veteránovi (snad když pominu první) se mi nejvíce líbil právě tento závěrečný díl. Možná je to režií , možná tím, že jde z Johna Ramba po tolika letech větší respekt, než kdy předtím. Jakoby se na něm všechny ty boje a útrapy podepsaly až v tomhle věku. Každopádně je to úspěšně zakončená kapitola o nesmrtelném veteránovi. Jedinou věc bych vytkl a to krátkou stopáž.

Poslední samuraj (2003)

Poslední samuraj patří bezpochyby ke špičce... Netřeba komentovat výkon Toma Cruise, či ostatních hl. postav - hodnocení mluví samo za sebe. Co mi ale nikdy nezevšední jsou kraje N. Zélandu. Ta krása se snad nedá ani popsat a ve spojení s hudbou velice nadaného Hanse Zimmera jde o naprosto dokonalý zážitek, při kterém mi nabíhá husí kůže - 100%.

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Pro mě to vždy byl a bude ten nejlepší, nejintenzivnější válečný zážitek. Nevím, zda je to režií Ridley-ho Scotta, obsazením, nebo naprosto dokonalým hudebním doprovodem. Každopádně tento film i jeho soundtrack si už nějaký ten rok pouštím dokola a dokola - 100%.