• Krátkometrážní

Spojenec (2006)

Určitě zajímavá věc.... Tenhle film jsem viděl už kdysi, ale na hodnocení jsem si počkal, dokud si dojmy z něj neoživím. Ani napodruhé nemohu říct nic jiného. Zajímavá, inteligentní podívaná v čele se skvělými herci jako jsou Denzel Washington a Clive Owen. Elegantní, nadprůměrný thriller.

Kurýr 3 (2008)

Kurýr je prostě kurýr .... Komu se líbil první díl, nepohrdne ani druhým a třetím.... Je to vlastně pořád jedno a to samé, ale mně se to prostě líbí. Jason Statham je pro takovou roli jako stvořený a určitě jich v budoucnu uvidíme více.

Linkin Park: Road to Revolution (Live at Milton Keynes) (2008) (koncert)

Jediná kapela, kterou jsem sledoval od jejich začátku a dodnes mě neomrzela... Bohužel jsem naživo stihl jen 1 jejich koncert, ale i to byl nezapomenutelný zážitek. Co se týče Road 2 Revolution, dle mého zatim jejich nejlepší vystoupení .

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Naprosto originální a kouzelný příběh doprovázený nádhernou hudbou... Mám pocit, že by si tento snímek zasloužil mnohem obsáhlejší komentář, ovšem po jeho zhlédnutí nemám slov. Upozorním jen na komentář Mattyho, protože téměř vystihuje to, co bych chtěl říct.

Sex Drive (2008)

Klasická, příjemná, americká komedie. Děj se dá snadno předvídat (ostatně jako u většiny komedií na tohle téma), proto je tak těžké dnes natočit alespoň z části originální komedii.... nikdo nechce koukat na American pie 100x jinak a myslím, že Sean Anders dal dohromady v celku solidní, nečím odlišnou záležitost. Pro odreagování je Sex drive určitě ta správná volba.

Valkýra (2008)

Dějiny Německa mě vždy zajímaly a i když nejsem jejich profesionálním znalcem, věděl jsem , jak to všechno vlastně skončí . Podstatné ale je, že mi na to Valkýra nedovolila v průběhu dvouhodinového dění myslet a já byl napnutý až do úplného konce. Musím se přiznat, že jsem si Toma Cruise v roli plukovníka Wehrmachtu neuměl moc představit, ale po zhlédnutí filmu odmítám věřit tomu, že by mohl Bryan Singer do role obsadit někoho lepšího. Nakonec nezbývá než poukázat na komentář Chlupise, se kterým se stotožňuji.

Wrestler (2008)

To je přesně jedno z těch dramat, které Vás vtáhne do děje a nepustí... Před samotným promítáním jsem si o životě Mickeyho Rourka něco přečetl a nutno dodat, že jeho životní příběh dodal filmové roli doslova duši. Darren Aronofsky šel opět velice průhledně na divákovy emoce a vyplatilo se, protože tohle vážně umí . Nevím, co bych k tomu ještě dodal ... snad jen, že závěrečný song mě dorazil a mohu vřele doporučit :)

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Svého času sem tenhle seriál strašně žral ... Dnes si to opravdu nedokážu odůvodnit. Neustále stejný průběh, stejné bojové scény , stejná klišé... Nu což, asi jsem už z Chucka vyrostl ,ale ty 2 hvězdy mu z nostalgie dám.

My z Kačerova (1987) (seriál)

Bezkonkureční seriál mých dětských let :)

Gumídci (1985) (seriál)

Jo jo Gumídci jsou mí oblíbenci :) Stoupa a hopsinková šťáva 4eva :)