Černý jestřáb sestřelen (2001)

Já, zarytý pacifistika, odpůrce veškterých bojů a zbraní, musím uznat, že tento film měl důvod. Fandila jsem "svým" mužům, kteří nesli nesmírně zajímavé herecké obsazení. Jako film je to vskutku kus skvělé práce. Nemohla jsem se vynadívat na krásnou kameru a barvy ač to zní neuvětitelně. Blu-ray se skutečně vyplatil ;). Tohle je zatím nejlpeší kus, který jsem od Scotta viděla.

Labyrint smrti (2006)

Španělé styďte se! To máte být špičkou v oboru horor / mysteri..?? Tenhle film postrádá úplně všechno.. smysl, ducha, nápad, děj, hlavní postavy.. Opět použiji vyňatek z filmu, abych vám to více přiblížila... Poté, co hlavnímu hrdinovi skočí manželka z okna a zabije , mu po krátkém pátrání člověk, jenž za to nese zodpovědnost, řekne, že je to součást plánu, že chtěl, aby zažíl dobrodružství... :D:D:D.. POČKAT.. COŽE?? Co to tam hulil Daniel Monzón, když tohle psal proboha?? :D!

Když se setmí (2004)

Kdyby se tam Salma Hayek neustále neproducírovala spoře oděná, tak si to ani tu jednu hvězdu nezaslouží.

Víla Zuběnka (2010)

Tohle je jako ze špatného snu. Ani nemá smysl se k tomu vyjadřovat, protože člověk se jen podívá na galerii filmu a hned je mu jasné o co půjde. A překvapeni vstkutku nebudete, protože nic víc už nepřijde :). Hlavní postava je velmi afektovaná a nepříjemná bez štipky sebereflexe.. to je ale poučné! :) Abych vám onu vílu zubněnku blíže představila, tak je to ta nejnepříjemnější hlavní postava, jakou jsem za dlouhou dobu viděla. Když se na něj jen křivě podíváte, začne okamžitě na oplátku všem ostatním ubližovat a kopat kolem sebe, a pak vytáhne hlášku typu: "Promiň, měl jem zlý den!".. A já se ptám NO A?? To mě má jako uchlácholit, že hlavní hrdina je prudič a zlý člověk. Musela jsem mít vysokou horečku, když jsem ten film nechala zapnutý.

Dědictví strachu (2006) (TV film) odpad!

Hmmm, tohle bude krátké :D... vypomůžu si parafrází z tohoto filmu: " Musím tě zabít, jinak by to postrádalo smysl!".. Ano, přesně!! :D Ten film tím pádem hned smysl dostal :D!

Mickovy modré oči (1999)

98 minut zcela o ničem. Celý námět filmu je hloupý a nezajímavý. Není to to ani krimi, ani romantika natož krimi.. Je to filmová slátanina největšího rázu.. Škoda Hugha Granta.

Flicka (2006)

Já tak velmi nemám ráda filmy o hrdinech á la mučedník. Ona chudera hlavní hrdinka stála proti celé společnosti a nikdo jí nerozumněl.. Jen ten divoký kůň. Hmmm.. aji bych tu představu snesla, kdyby mi byla servírovaná nějak jinak.. možná ne tak okatě a rádoby lítostivě. Nemám ráda, když hlavní hrdina trpý sebelítostí a přímo k tomu stejnému vybízí diváky.. to hned obracím oči v sloup a je těžké mě znovu naladit tak, abych byla schopná uvěřit... Nakonec tomu nasadí korunu otec naší hrdinky, protože to je typický vesnický balík, který měl těžké dětství, musel bojovat za to, co chtěl a světe div se, on se nepoučil a to stejné aplikuje na naši hrdinku. Ale nakonec tady máme onu koňskou duši, kvůli které se na to všichni rádi podíváme :)!

Zpátky ve hře (2012)

Dlouhý a nudný začátek, vystřídají rozpaky z toho, jaký "komplikovatný" vztah mezi sebou má dcera s otcem, načež se do toho zaplate pravý muž.. No uf uf, když vydýchám tohle klišé, přijde hláška typu: "Ty práva jsem vystudovala jen kvůli tobě, otče. Abych k tobě byla blíž!".. Podotýkám, že se nejedná o přesnou citaci, jen to jen parafráze toho nesmyslu, že ta holka dokázala 8 let makat na něčem, co ani nedělala kvůli sobě. To bych chtěla vidět :D!! Konec sice byl příjemný, jenže to nestačí. Je to mírné zklamání...

Jak se zamilovat (v osmi lekcích) (2012) (TV film)

Komediálního na tom není z daleka nic a romantiky je tam asi tolik, kolik na fotbalovém zápase. Nejvíc se však musím vyjádřit k tomu, jak rychle se ukázalo, že ta "nepravá dívka" je mrcha a špatná osoba. Smutné, jakou pověst mají diváci..

Ruby Sparks (2012)

Velmi milé překvapení. Konečně se někomu, po delší době, podařilo natočit film o intelektuálním ňoumovi s grácií a humorem. Konec pro mě bylo sladké zadostiučinění, že jsem zrovna tomuhle filmu obětovala svých 100 minut.