StreetDance 2 (2012)

Už je toho moc, pořád dokola...Navíc mi to přišlo pěkně trapný. Hlavní hrdina nesympatický a scéna s chilli, která měla být zřejmě strašně vtipná, byla dost ubohá.

Slečny v nesnázích (2011)

Takovou capinu jsem neviděla už pěkně dlouho. Po skončení filmu jsem si akorát řekla, že jsem ještě větší tupec než ti ve filmu, protože jsem se dívala až do konce.

Tenkrát na Západě (1968)

Mám to ráda od děcka , a jakožto holce, mi westerny a kovbojky říkaj to samé co fotbal, tak tohle je pro mně nejlepší western. A pokaždé brečím, jak mu na závěr vrazí tu harmoniku do huby a on si vzpomene...No a samozřejmě skvělá hudba.

Diktátor (2012)

To se povedlo. Už jsem to viděla 3krát. Jednou rusky, pak s titulkami a ted v češtině, což jsem se nasmála nejvíc, protože předtím mi uniklo plno hlášek...Chcete slyšet aladin zprávu, nebo zprávu aladin? jste HIV aladin:-D. Ale tak jak se při Cohenových komedií směju, tak zároven jsou v každé situace, kdy řeknu, ty vole to je hovado! :-D.

Bez kalhot (2012)

Mně se to líbilo, vlastně jen Tatum, ty jeho poznámky atd...a proto dávám protekčně 4 hvězdy. Já pánský striptýz zažila. Je pravda, že je to fajn a líbilo se mi to, ale nikdy jsem nepochopila proč ty ženské tak piští. A nejvíc piští ty, které potom nadávaj svým chlapům, že se otáčí za každou sukní a čumí babám na kozy. No tak alespon to dělaj mlčky:-)

Defendor (2009)

Já to Woodymu tak moc věřila tu jeho roli, že se mi ten film líbil každým momentem.

Talisman (2012)

Je to koukatelné, ale jinak docela sračka. Zacovi to sekne, zmužněl, ale jeho hraní, které není zas až tak extra, mi kazí náš dabing. Nějak k tomu mužnému tělu chybí mužný hlas. Nejlepší z celého filmu je záverečná písnička. Co ovšem nikdy nepochopím, jak se dokáže zdramatizovat, pro mně zcela pochopitelná situace. Tady to byla třeba- proč má Logan fotku ženy mrtvého bratra...no páni, nenašla se vhodná situace to vysvětlit, důvod byl opravdu trestuhodný ! Ale měl recht ten Logan, ještě že jí to neřekl. Takhle si mohl ještě s ní užít, protože její reakce při zjištění a po jeho trapném doznání, byla opravdu taková, že ten důvod byl opravdu trestuhodný!!! Co všechno se pak ještě muselo stát, aby Logana vzala na milost. Takže tu máme spravenou lod, záchranu syna, smrt jediného soka a nakonec dojemné vysvětlení, že bratr neumřel pro nic za nic. Opravdu hrdá to žena, na to že po dlouhé době znovu prožívala lásku. No já vím, je to film, však taky dávám 3 hvězdičky, protože i když to byl někdy děsný kýč, tak něco to v sobě mělo...možná to Zacovo tělo :-D.

Amazing Spider-Man (2012)

Líbilo se mi to víc než ten starý...Nejspíš to bude tím, že tady mi jsou sympatičtí herci hlavních postav, což ve starém nebyli. Taky je to docela vtipné a celkově to prostě bylo fajn.

Dogville (2003)

Normálně by mně opravdu zajímalo, co je Lars von Trier za člověka...Myslím si, že se nebojí ukázat takovou tu pravdu co se traduje a co si spousta lidí nepřipouští a nemají třeba ani nikdy možnost, aby si ji připustili, což je naštěstí dobře...Lars nám prostě pořád ukazuje co jsme, kdo jsme, čím jsme...Kdyz jsem si to pustila, vůbec jsem nevěděla kdo to natočil, konec byl předvídatelný a po zjištění režiséra i pochopitelný. A ten nápad koukat se na to jako na divadelní hru byl jedinečný.

Antikrist (2009)

Bože, tak tohle nedávám...Nevzpomínám, kdy jsem měla naposledy tak hrozný fyzický zážitek, jako tady...Když jsem dokoukala film, zústala jsem s otevřenou hubou a hledala odpovědi. Všechno jsem rozebrala, snažila si to vysvětlit a tak nějak všemu rozumím a nerozumím:-). Hlavní podstatu věci určitě, ale pár věcí je pro mně dost kontroverzních a naštěstí to nemám s kým v mém okolí probírat, protože to by byla debata fakt na dlouho. Perfektně natočená počáteční scéna. Píšu komentář po dlouhé době co jsem to viděla a snažím si vybavit všechna ta svá vysvětlení, ale mám výpadky, chtělo by to znovu zkouknout, jenže na to opravdu nemám odvahu...