Chappie (2015)

Snaha skloubit čislo 5 žije se zločinem se moc nepovedlo. Zajímalo by mě na čem frčel casting Africké pseudo rapery a k tomu Ryplejovou a Wolverina tohle se fakt nepovedlo. K tomu film je nevhodný do 12 let ale je to jediná cílová skupina kde by mohl film zabodovat,....

Ex Machina (2014)

Hodně zajímavý pohled na vztah člověk vs. stroj. Film sice popírá Asimovy zákony robotiky ale filmu se to dá odpustit protože jde jinou cestou a pokládá jiné myšlenky a úvahy. Každopádně u filmu je potřeba přemýšlet má svojí myšlenku a něco ve vás ponechá a takové filmy já mám rád takže za mne plný počet. Tvz. popcornový divák ať nato ani nekouká protože to nechopí a co nepochopí to bude hanit aniž by věděl proč. Ale pokud se vám líbily filmy jako na hranici zítřka, vyměřený čas, Nevědomí, Transcendence, Interstellar myslím že budete více než spokojeni. Film se odprostil o velké výpravy, akce a přehršel efektů jako dneska má 9 z 10 filmů a soustředí se právě na tu myšlenku což filmu ohromně prospělo.

Rezistence (2015)

Lepší jak jednička to se málo kdy stává ale pořád je to směsice mnoha filmů dohromady takže zdánlivá originalita díky tomuto dobře poskládanému puzzle přišla vniveč.

Divergence (2014)

Mišmaš spousty filmů dohromady ale pořád to samé dohromady jdi s davem vyjímečnost se trestá. Prakticky to co se děje v reálném životě nám všem jen ne tak okatě,....

Avengers: Age of Ultron (2015)

Tisíckrát ohraný kýč stejný příběh jen v novém obalu opravu to ještě někoho baví? Krásná ukázka popcorn bijáku - vidět a zapomenout. Bez nápadu, bez myšlenky, bez příběhu pouze bum,třisk, prásk :-( jednička ještě šla ale tohle je Velké zklamaní.

Terminator Genisys (2015)

Zas takový průsvich jak tady každý píše to nebyl. Napojení všech 4 filmů docela dobře poskládané ale John jako Terminátor to už bylo docela dost jsem zvědavej co vymysli do 6. Jinak to bylo o dost lepší jak 4 i 3. Asi jsem měl tím vším negativním okolo nižší nároky a tím jsem nakonec nejsou nebyl zklamán.

Země zítřka (2015)

Zajímavá myšlenka ale úplně blbě podaná. Půlku filmu se snažíte pochopit o co tam vlastně jde aby vám to na konci nikdo nevysvětlil. Koukal jsem nato ze zvědavosti kvůli hercům s SG Atlantis ale ani to nepomohlo. Škoda mohlo to být dobré kdyby to se toho chytl někdo jiný jak režijně tak scenáristicky.

Jurský svět (2015)

Čekal jsem to o dost horší nakonec to tak špatné není. Až ten konec byl teda dost přitažený za vlasy a klasické klyšé ale tomu se asi nevyhne žádný film.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Nejslabší díl šíleného Maxe což se dalo naprosto očekávat. V dnešní době kdy se veškeré nápady pouze recyklují a ještě k tomu špatně. Díl absolutně bez děje, bez myšlenky zbytečné dvě hodiny.

Kancelář Blaník (2014) (seriál)

Takováhle politická satira tady už dlouho nebyla :-)