Babovřesky (2013)

Já to fakt nechápu! Vždyť je to super letní komedie na pohodu. Ty co dávaj odpad musí být už hodně rozmazlený nebo nemají všech pět pohromadě.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Pecka komedie na sobotní večer. Měl jsem je rád před tím a mám je rád i teď, nezklamali. Vrátili se v plný parádě.

Bitevní loď (2012)

Super jízda, já tyhle filmy miluju! Naprosto uchvatný, vím že je to tak trochu ve skutečnosti blbina, ale já se super bavil tečka!.

Hranaři (2011)

Zas tak špatný to nebylo. Můj názor většina z vás to hodnotí špatně jenom proto ,že to není americkej thriller, ale českej. Já jsem byl spokojenej.

Hněv Titánů (2012)

Jednička super, dvojka ještě lepší! Skvělé akční fantasy.

V peřině (2011)

Já si nemůžu pomoct , ale mě se to moc líbilo a to nemluvim o dětech , kteří byli na prosto nadšeni. Super uklidňující film se spoustou skvělých písniček. Vůbec tady to hodnocení nechápu , skoro samej odpad. Vždyť to musím hodnotit jako dětský zpívaný film a jako takový je za poslední dobu nejlepší!

Ošetřovatel (2011)

Já si nemůžu pomoct , ale byla to super rodinná, romantická komedie. Já jsem se s rodinou velice dobře bavil. Ano chápu některé komentáře za tři hvězdičky, ale dvě nebo jedna proboha lidi vypněte někdy mozek a koukejte se jenom tak pro zábavu, v dnešním světě je to zapotřebí.

Captain America: První Avenger (2011)

Naprosto skvělá a ulítlá jízda kterou jsem opravdu nečekal. Mělo to vtip, akci naprosto vše co takový film má mít. Na nic si to nehrálo. Tentokrát se mi líbil i český dabing. Super

Rychle a zběsile 5 (2011)

Ten to díl je bezesporu nejlepší díl série i když už tu až tak o auta moc nejde, je prostě pětka bomba. Pro mě největší kandidát na akční film roku. Diesel opět skvělej, Walker prostě nezklamal a Johnson naprostá bomba! Už se těším na šestku.