Americký chopper (2003) (pořad)

Pro mne jeden z nejnudnějších pořadů na Discovery. Už jen když vidím toho fousatýho burana, tak se mi ježí chlupy na zadku.

Vše, co jste kdy chtěli vědět o cestování v čase (2009)

Mno... No zlé to rozhodně není, ale upravil bych kolonku v popisu filmu z komedie/sci-fi na sci-fi/ komedie nebo jen sci-fi. Miluju britský humor a Chrise O´Dowda, ale tohle mne asi prostě minulo. Možná je to tím, že nejsem příliš velkým fanouškem sci-fi a cestování časem, nevím, ale nebylo to na mne prostě dost praštěné. Nemůžu říct, že bych byl nespokojený, jen jsem doufal v trochu větší porci humoru.

Komisař Rex (1994) (seriál)

Jeden ze seriálů mého dětství. Už jen z nostalgie nemohu dát pod tři hvězdy.

One Man Show (2008) (pořad)

Bohužel to jde s One man show z kopce a to hlavně od doby, kdy ze sebe Kazmitch dělá prodejnou děvku, vystupující kdekoli kde dostane zaplaceno a působící mediální humbuk jen pro zvýšení své popularity (ikdyž v případě kauzy Rytmus bych mluvil spíše o zviditelnění). V posledních dílech to vypadá, že si moderátor dává až příliš velký pozor na to, aby si z hostů neudělal takovou legraci, že by to mohlo být vtipné (Paroubek), na to aby nepřekročil nějakou hranici a když už to vypadá, že by konečně mohl vyjde z toho takový paskvil jako v případě Rytmuse. Za to velký palec dolů, díl se Šmajdou (ať je to kdo je to) se zdál být perlou, v konečném výsledků jí bohužel není. Kazma nový Leoš Mareš? Uvidíme...

Nekecej! (2008) (pořad)

Tomáš a Tomás,ze začátku sympatičtí, neokoukaní moderátoři, kteří jsou tak trapní, až je to vtipné. Bohužel jen několik (desítek) prvních dílů.

Četa (1986)

Vietnamské peklo v celé své příšernosti bez jakýchkoli příkras či černobílých brýlí se zlými vietnamci a američany-spasiteli. Vůbec se nedivím, že některým vojákům z toho všeho hráblo, já bych se zbláznil během několika minut.

Cabin Fever 2 (2009)

Sračka, sračka, sračka a ještě jednou sračka. Tam kde byla jednička komedialněstrašidelná je druhý díl jen nechutný a zvrhlý. Naprosto zbytečný film, vše stokrát natočeno buď lépe - strašidelnějí, nechutněji, směšněji (pokud to byl tedy pokus o komedii? Skutečně těžko říct) nebo hůře, takže ani pokud si chcete opilí nad třetí raní pustit nějaký shit alá Gatoroid vs megapython, film není dobra volba. Ikdyž první část nebyl kdovíjaký zázrak, byla alespoň správně komorní, místy nahánějící hrůzu nebo kouzlící úsměv na rtech. Zde jsem se nedočkal ani jednoho. Rozhodně tedy nebrat!

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám (2008)

Mám rád Simona Pegga, Jeffa Bridgese a hlavně britský humor. Proto čtyři hvězdy, nutno říct že slabší. Na mne to bylo někdy až příliš předvídatelné a v závěru nacukrované (alespoň za snahu o odlehčení cukrkandlového konce tleskám). Bohužel skutečně zapamatovánihodných scén se ve filmu vyskytlo jen pár (naběhnutí do únikového východu...)

Největší z Čechů (2010)

Tak já vám nevím. Dostal jsem porci něčeho úplně jiného než na co jsem se těšíl. Nebylo to zlé, ale pro mne zklamání. Čekal jsem dokument o bláznech co jedí párky po desítkách, lezou v botech plných střepů na Říp atp a místo toho jsem koukal na film o... vlastně ani pořádně nevím o čem.