Černá hodina (2011)

Čekal jsem to o dost horší. Sice to je svým způsobem kravina, ale když od toho člověk nic nečeká, tak může být přijemně překvapený. Tím pádem to nízké hodnocení není ke škodě. Já se nenudil, 65%.

Nepřítel (2013)

Hrozně sračkoidní závěr. Film byl celkem koukatelný, zdálo se, že to bude 4 hvězdičková podívaná. Ale na místo nějakýho vysvětlení příběhu, nebo zajímavého rozuzlení z toho vylezlo tohle. Nebaví mě tyhle rádoby umělecký filmy, který neví jak zaujmout, tak se splácá nějaká nelogická kravina s cílem zaujmout. 45%

Lovec trolů (2010)

Zklamání. Přemýšlím, jestli si vůbec zaslouží dvě hvězdičky. Film na mě působil strašně nedůvěryhodně, i kdyby šlo o nějaké uvěřitelné téma, tak bych jim to ani na chvíli nesežral. Pro mě špatně zahrané, natočené. Jediné co se mi líbilo byl ten nápad, který však nebyl zpracovaný zrovna nejlíp. Za mě 35%.

Tohle je ráj (2012)

Achjo. Od začátku se to tvářilo jako pohodová komedie, která má co říct. Postupem čase se to začalo čím dál tím více stáčet ke stupidnímu humoru a zesměšnění celého příběhu. Herci ok, zpracování ok, scénář stupidní. 40%.

Let (2012)

Velmi dobrý scénář, problematika závislosti zanesená do letecké nehody. Bylo tam pár scének, které si mohli odpustit, ale i tak velmi dobré. 80%

47 róninů (2013)

Dalo by se to v určitých ohledech srovnat s filmem Poslední samuraj, akorát jsou tam zapracované i prvky fantasy. 47 roninů je určtě slabší film, ale hodnocení tu je postavené tak, že oba filmy hodnotím stejně. Zatímco Poslední samuraj si zaslouží minimálně 80%, tak tento snímek může být rád za mých 70%.

Robocop (2014)

Zklamání, bohužel. Nemá to pořádný děj a nevynahradí to ani nějaká super akce. Jediné co je ok, je to zpracování a pozlátka toho všeho, ale ještě aby ne, za ty milióny. 55%

Neobyčejný život Timothyho Greena (2012)

Dost divný film. Při sledování jsem měl chvílema chuť dát za 2, pak zase za 4, takže je z toho nakonec paradoxně průměr, i když o bězně průměrný film rozhodně nejde. Jeden z filmů kde mě nepřekvapí, když je hodnocení vysoce rozdílné. Za mě 67%

Komorník (2013)

Pro mě dost velké překvapení, je to na hraně 4 a 5. Když bych ten film měl vystihnout jednou větou, tak je to takový slabší Forrest Gump pro černé. 84%