• Krátkometrážní

Detektiv myšák (1981) (seriál)

těžká nostalgie. na svoje omalovánky s dangermousem dnes vzpomínám se slzou v oku.

Legenda o Janě (2009)

taková časová kapsle z devátého století. příběh trochu přitaženej za vlasy, ale prostředí zobrazený docela věrně; celkem mě potěšilo, že i při takový produkci se tam herci neproducírovali nalíčený a čisťoučký. jen konec mě trochu zklamal.

Cherrybomb (2009)

Asi k tomu neřeknu nic převratnýho, jenom potvrzuji: scénář příšernej, hudba výborná. Grint se Sheenanem v pohodě.

Tráva (2005) (seriál)

Ani sedmá série nezklamala. Nejoblíbenější postava - strejda Andy :)

Konzum (2003)

Audiovizuální masáž s nulovou informační hodnotou.

Červená stužka kolem mého domu (2008)

Působivý portrét dámy, která žije devět let s rakovinou kostní dřeně a sedm let s AIDS, kterým se nakazila při transplantacích. Je až neuvěřitelné, jak se nenechá zlomit ani potom, co jí okolí i její rodina začne odrazovat od šíření osvěty o HIV/AIDS, nemluvě o tom, jak její psychická síla evidentně brání i postupu nemoci.

Barevný závoj (2006)

Taková Cestománie, díl o Číně, s Nortonem v hlavní roli. Neurazí, ale ani nepřekvapí...

Zakletý v čase (2009)

Být všechny romantické slaďáky originální alespoň jako tento, byl by náš svět o něco lepší místo pro život.

Panna nebo orel (2010)

Odpočinkovka, ale ne zas tak stupidní, aby se vám z ní zvedal kufr. Also, Emma Stone. Point made.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

"Možná jsou všichni mrtví, ale jsou tu pořád s námi, jsou v našich srdcích!" - tenhle výrok a jemu podobné si teda vážně mohli odpustit. Ale jinak dobrý.