Smrt jí sluší (1992)

Žít věčně? já tedy ani omylem a naštěstí to poznal i Dr. Ernest po té co ty dvě vele fúrie umřeli i neumřeli no otravovat se s nimi do konce věčnosti by byla opravdu muka, Smrt jí sluší Roberta Zemeckise je opravdu geniální (tedy alespoň pro mě) a Meryl Streep, Goldie Hawn, a Bruce Willis si své role opravdu užívají, scény jako nekonečný pád ze schodů nebo souboj těch dvou potvor nemají chybu a mohl bych tak pokračovat nadále, v té době úžasné poctivé triky ne jak dnes kdy triky potlačují veškeré děj do pozadí, černý humor můžu a v tomto se mi dostalo měrou vrchovatou, viděno v kině.

Petrolejové lampy (1971)

Mistrovské dílo Juraje Herze podle knihy Jaroslava Havlíčka, skvělá Iva Janžurová a geniální Petr Čepek v životních rolích.

Mumie (2017)

Virus v podobě CGI je zde všudy přitomen.

Život za život (2016)

Francouzi vždy dovedli filmem říct bez zbytečného citového vydírání více než jiní a Život za život to jen dokazuje.

Pobřežní hlídka (2017) odpad!

Poblitá hlídka zbytečný film ale dobře mi tak jít na něco takového do kina si zasloužilo trest.

Santa je pořád úchyl (2016)

Děsivý film oproti jedničce diametrální ústup od humoru přesně to zde vystihl tron.

Pařba o Vánocích (2016) odpad!

Prý koukni se na Pařbu o vánocích že je to paráda a já to ani nedokoukal blbost na mraky.