Liga spravedlnosti (2017)

Ano Batman, Wonder Woman a další hrdinové jakoby vypadli z kuchařky pana Babici kde se smíchá vše co je po ruce a na talíři je hromada žrádla ale konzumovat to nejde, spláchnout do však vy víte kde 300 miliónu za film kde má člověk pocit že sleduje počítačovou hru je už trochu moc jen důkaz že současný film jde do háje ti super hrdinové jsou okoukaní jako zeď nářku, no ale pokavaď to vydělá a asi ano tak bude oko diváka drceno i nadále těmito digitálními koninami.

Inferno (2016)

Nejslabší Hanksuv film za poslední roky a Ron Howard asi zapomněl vše ze svého umu režiséra ale u mě ten odpor pramení hlavně z předešlých dvou filmů a k látce jako takové.

Karel Kryl pro studenty (1990) (koncert)

Vzácný člověk zpíval studentům a už v té době věděl kde se politické dění ubírá.

Život ve vzduchu (2017) (seriál)

Také patřím do kategorie lidí kteří propadli letadlům a tento dokument ČT jsem přivítal s velkou chutí a nezklamal mně.

Babovřesky 3 (2015)

Troška rádoby humoru, hodnotit je zbytečné.

Řachanda (2016)

Řachanda? ale kde že pouhé ticho po pěšině, hodně známých herců nedělá dobrý film zkrátka nepovedená pohádka.

Geostorm: Globální nebezpečí (2017) odpad!

POZOR, POZOR nebezpéééči se dá říci o této ujeté hovadině ono napodobit Emmericha asi není jen tak jednoduché a věřte že už tohle napsat je docela odvaha ale pravdou je že Roland je aspoň ve své pitomosti zábavný kdežto jeho bratr v boji je jen k pláči země je v podáni těch dvou panáčku zničená již tolikrát že veškeré řičení zbraněmi hromadného ničení za studené války byla jen legrace, Gerarde Butlere do čeho jsi to zas vlezl? K ději není co dodat není o čem.

Záhada Hory mrtvých (2013)

Jen další potvrzení že Renny Harlin ztratil veškerou filmařskou zručnost, smutné ale je to tak.

Děsivá předpověď (2009) (TV film) odpad!

Asylum a jeho MegaFault je tedy megafaul na oko a mozek diváka, no a já na to koukal já jsem ale vůl.

Návrat do budoucnosti (1985)

Návrat do budoucnosti je srdcová záležitost skvělé dobrodružství Martyho McFlye ve výborném podáni M.J. Foxe a Dr. Browna naprosto skvělí Ch. Lloyd, ztvárnění 5O let je výborné a Zemeckis jen dokázal jak výborný je filmař ostatní dvě pokračováni je potvrdili jak výborný to byl nápad lze jen doufat že nikoho v Hollywoodu nenapadne remake. 100%