• Pohádka

Afričan (1983)

nelituju,že jsem se podívala,krásná Afrika,krásná Catherine...svérázný Viktor a písničky evokující trochu hudební filmy - ale skvělé

Vojna a mír (1965)

válečný,"starý",ale stojí za to!

Hogo fogo Homolka (1970)

začínám být líná,přečtu si nejdřív komentáře jiných a už se mi nechce nic psát,když to vlastně napsal už někdo jiný....tady třeba Subjektiv

Dilino a čert (2009) (TV film)

helianto moc dobře napsala,že ve spoustě pohádek je Hloupý Honza...a taky přijde ke štěstí a majetku většinou náhodou a bez práce,což je pravda pravdoucí!......ale bez ohledu na národnostní nebo kulturní předlohu se mi ta pohádka prostě nelíbila,dort pejska a kočičky...

Lynč (2011)

i když to bylo v hodně velké zkratce,těch 78 minut stačilo.....je to k uzoufání,když člověk nenajde u nikoho "povolaného" pomoc....říká se - kde končí argumenty,nastupuje násilí,tady se to trochu přesmyklo do - kde nekončí bezmoc,zvrtne se to do násilí...mám radši vymyšlené filmy,ty na motivy skutečnosti mi potom nedají spát,bylo to hodně drsné,ze všech úhlů pohledu

Alois Nebel (2011)

body jsou vesměs za animaci,která mne fakticky dostala...už jednou jsem se pokoušela na AN koukat,ale prostě to nešlo a po deseti minutách jsem utekla od tv....tentokrát mě ztvárnění chytlo drápkem a nepustilo do závěrečných titulků,úplně jsem se z té krásné černobílé animace tetelila radostí

Máte slovo (2008) (pořad)

někdy se na to nedá koukat,i když témata vypadají před začátkem zajímavě....jindy se téma na nic nadějně rozjede....mohla bych se rozepsat,ale nechce se mi (no dobře,vidím to podobně jako Karlos80 )

Hubert a Staller (2011) (seriál)

chvílema s prominutím přihlouplé,ale občas tam byly scény,že by člověk umřel....byla jsem zvědavá,jestli tam bude Christian Tramitz aspoň trochu vtipný jako v Manituově botě...asi tak na stejné úrovni :-)

Pojedeme k moři (2014)

protože jsme doma taky měli jedenáctiletého nadšence s kamerou,vzpomněla jsem si na jeho "výtvory" a myslím,že film - příběh pohledem takového kluka se Jirkovi Mádlovi povedl.....budu držet palce,ať mu tenhle pohled nezůstane pravidlem u příštích filmů,to už by asi ono nebylo :-)

Znamení koně (2011) (seriál)

já se nepoznávám - seriál!....ale koně jsou moc krásní,naživo z nich mám poněkud respekt a nechodím blízko....jinak dokonce i Vilma Cibulková mi tu sedí a nevadí mi,že celý děj je dost průhledný a předvídatelný