Zodiac (2007)

Proč proboha v naprosto každý indoor scéně neustále řinčel telefon?!

Conan (2010) (pořad)

Conan je mi dost nesympatický a jeho styl moderování ráda nemám. Trapný humor, skákání do řeči a strhování pozornosti na sebe. Jsem zvědavá na hosty, ne na jeho ego.

Christina Aguilera: Back to basics (2008) (koncert)

Největší chyba, která mě bude navždy mrzet, že jsem nemohla jít na koncert v Praze. Jinak Christina během turné ke svému překvapení zjistila, že je těhotná, a přesto dojela všechny koncerty do konce.

Christina Aguilera: Dirrty (2002) (hudební videoklip)

Ikonický klip mého mládí, kdy jsem viděla a slyšela Christinu poprvé a rázem si mě získala až do dnes.

Noční můra v Elm Street (1984)

Hororová klasika, která v dnešní době už působí zastarale. Především příšerný hudební podklad ze syntetizéru a nepřesvědčiví herci. Skvělá myšlenka a pár úžasných scén, ale zbytek filmu bohužel nuda.

Pravěk (2010) (seriál)

Mohl by to být dobrý dokument, kdyby byl trochu názornější a hlavně sestříhaný tak, aby se na to dalo koukat. Určitě obsahuje spoustu zajímavých informací, ale co se týče formy, je to bída. Chtělo by to doplnit o mapy a nechat diváka si všechno pořádně prohlédnout a ne co dvě vteřiny střih. Neustálé porovnávání s dnešním světem a záběry měst považuju za zbytečnost. Animace jsou podprůměrné a zmatené, stejně jako celý dokument.

Království rostlin (2012) (seriál)

Sir David Attenborough je naprostá špička, lepší dokumenty o přírodě najdete jen těžko. Kingdom of Plants není narozdíl od ostatních z divokého terénu, ale filmován pouze v botanických zahradách Kew Gardens. Nicméně i tak nabízí strhující záběry v nejmenším detailu, špičkové time-lapse zachycující růst rostlin a odhalení zajímavých i bizarních věcí, které se běžně dějí kolem nás, aniž bysme si toho byli sebemíň vědomi. Bohužel viděno jen ve 2D, ale věřím, že 3D zážitek musí být neskutečný.

The Voice (2012) (pořad)

V porovnání s americkou verzí je to dost slabota. Špatná režie, příliš spoustu protahování, porota nezajímavá.

Psycho (1960)

Jakmile zmizela Janet Leigh z obrazovky, tak mě to přestalo bavit. Od hororu se přešlo k nudné detektivce a teprv až finální lekačka za něco stála. Špičková práce se světlem a stíny, kdyby snímek nebyl černobílý, nebyl by ani z půlky tak atraktivní. Možná nejslavnější Hitchcockův snímek, ale rozhodně ne nejlepší.