Spící agent (2015)

Poriadne uletená a surová akčná oddychovka. Nečakal som od toho nič a ostal som príjemne prekvapený. Príbeh mal tempo, pekne sa postupne rozbiehal až do finále. Bolo to napínavé, bláznivé a občas aj vtipné. Hlavná dvojka v podaní Kristen a Jesseho bola fajn. Zvyšné herecké obsadenie tiež dobré. Bavil som sa. Myšlienka stromu a auta bola zaujímavá. Celkovo je to na slabšie 4*.

Mr. Robot (2015) (seriál)

Dokonalý seriál o Elliotovi, ktorý... zbytočne to tu budem rozpisovať. Treba to vidieť! Super príbeh, neskutočný soundtrack, ktorý vždy dotvára atmosféru a dych berúca kamera. Dokonalé spojenie všetkého. Herecké obsadenie je TOP. Mr. Robot sa radí medzi moje najobľúbenejšie seriály. Všetky série plných 5*.

Duše (2020)

Veľmi kvalitný animák o zmysle života. Rozhodne to nie je primárne pre deti, keďže tie to pravdepodobne nepochopia (tie menšie). Pekná myšlienka filmu, pekne realizovaná a ako bonus v jazzovom prostredí. Film mal dušu ale srdce mu trošku chýbalo a preto na plných 5* nedosiahol. Rozhodne si ale lepšie 4* zaslúži.

Free Guy: Hra na hrdinu (2021)

Taká fajn priblbá oddychovka. GTA vo filme, len sa to volá Free City. Príbeh nič extra, prevedenie fajn, herecké obsadenie slabé. Asi neostali peniaze na hercov a všetko išlo do efektov. Najlepší moment bol súboj chlapíka s mazlem a vykrádanie iných filmov a hier. Inak klasické klišé a postavy, ktorým to moc nemyslí. Mohol to byť mega film, takto to je len fajn priemer, ktorý neurazí. Jemne lepšie 3*.

Sestra tvojí sestry (2011)

Veľmi pekný pohodový film. Vzťahová dráma medzi dvoma sestrami a chlapom, kamarátom. Pomaly a postupne sa príbeh, z pomerne nudného, dramatizoval a po cca hodine to buchlo. Pekne natočené, fajn hudba a hlavne príjemní herci. Očakával som kecaciu nudu ale bolo to veľmi fajn. Celkovo jemne slabšie 4*.

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Zaujímavý seriál o kórejských detských hrách pretransformovaných do hier na život a na smrť. Príbeh od začiatku pútavo ukazuje príbeh zadlženého kórejčana. Do šiesteho dielu je to fajn, potom to začne občas zadrhávať a finálna epizóda je slabá. Super štart ale zlý finiš. Možno sa to v druhej sérii podarí napraviť. Celkovo to je na slušné 4*.

Jolt (2021)

Príjemná akčná jednohubka. Krásna Kate ako vždy (už trošku vylepšená). Fajn herecké obsadenie, až na tú policajtku, tá je hrozná. Pekne natočené, pekne nasvietené, dobrý soundtrack. Príbeh nie je moc zložitý, ide rovno na vec, možno mal potenciál ešte väčší ale ja som sa bavil a to je hlavné. Zbytočne podhodnotený film (momentálne 53%). Je to tak medzi 3-4 ale za Kate to dám na tie slabšie 4*.

Daredevil (2003)

Veľmi slabé. Keby nepoznám seriálového DD, tak by som ani poriadne nevedel, o čo tam ide. Slabé vizuálne efekty, soundtrack nevýrazný, keď nepočítam dve, tri pesničky. Herecké obsadenie mi moc nesedelo. John Coffe ako Kingpin je nevhodne zvolený a nie moc presvedčivý. DD v podobe Aflecka je ok. Zostrihaná TV verzia bez pol hodiny, ktorú má direct. cut je bez akéhokoľvek pozadia práce Matta. Videl som direct. cut, čiže ako tak tam niečo bolo ale aj tak to bolo také slabé. Na super seriálovú adaptáciu to nemá ani zďaleka. Slabé 2* je maximum, čo môžem dať.

Newyorská romance (2013)

Veľmi fajn film, kde hrá hlavnú úlohu hudba. Pekne vykreslená romantická dráma s kvalitným hereckým obsadením a príjemnou atmosférou, ktorú dotvára hudba. Oddychovka, ktorá pobaví a možno aj motivuje v tvorbe hudby. Slušné 4*.

Once (2007)

Veľmi pekný hudobno-romantický film, ktorý nejde podľa žiadnej šablóny ale podľa života. Kamera je trošku z ruky ale celkom sa to hodí. Herecké obsadenie neznáme ale funguje. Hudobne je to skvelé a inšpiratívne. Krásne skladby s kvalitným textom. Výsledok veľmi fajn a preto dávam lepšie 4*.