Na vlnách Jadranu (2023) (seriál) odpad!

Kdyby se ta slátanina neodehrávala v milovaném Chorvatsku, asi by se na ni nedalo dívat vůbec. Cavazzově češtině většinou není rozumět a požbluňkávající hudba je ještě strašnější než v seriálu Pod hladinou. On celý seriál ve srovnání s tímto sjel o několik úrovní dolů. No, hrají tam jen tři opravdoví herci - Hádek, Germani a Maroš Kramár, pro kterého byla ta role asi napsána (on už nemůže hrát jiné postavy, tady je ovšem perfektní!).

Pod hladinou (2023) (seriál)

Zajímavé prostředí, dobré příběhy i herecké výkony, zajímavá kamera, příšerná hudba a zejména stěžejní píseň!

Anatomie pádu (2023)

Úžasně zpracované téma nemožnosti vydat svědectví o člověku a partnerském vztahu. Vždy budeme vršit jen střípky, které interpretujeme. Vždy si budeme jen vybírat, čemu uvěříme!

#annaismissing (2023)

Výchovné, utahané, příliš dlouhé.

Dvě slova jako klíč (2023)

Tak jsme zase jednou dostali dokonale nasnímané a dobře zahrané instantní duchovno. Že se neobešlo bez Indie, Tibetu a kdovíjakých jihoamerických (?) domorodců, je nabíledni. I Balt si zahrál. Fajn, aspoň se na to dobře koukalo!

Můžem i s mužem (2023)

Sled v podstatě nesouvisejících scén různé kvality, některé koukatelné, jiné ani náhodou. Celé to nedrží pohromadě a máte dojem, že to trvá tři hodiny.

Vyšehrad: Fylm (2022)

Co unesly krátké epizody seriálu, je nemožné přijmout v delší stopáži. Film udělal tématu medvědí službu.

Maestro (2023)

Celé je to opravdu skvělé, masky geniální! Věřila jsem, že je hlavní postavě méně než třicet i více než šedesát!