Drive My Car (2021)

Těžko souzním s Čechovem převedeném do jiné kultury/kultur, s dlouhými monologickými dialogy převážně v autě a s klopotným nalezením úzdravy. Třeba je kniha lepší...

Poslední klient (2022) odpad!

Nejvíc mě pobavilo, že nejdražší dánská psycholožka ordinuje ve výkladní skříni.

Bílý lotos - Série 2 (2022) (série)

No, viděli jsme hodně mořských vln, až to trochu nudilo, dosti racků a přemíru nahatých pánských pozadí (některá docela pěkná). Vlekoucí se děj oživovala jen krásná Tanya a její neuvěřitelné róby. Oproti svěží, vtipné a kritické 1. sérii sešup o 2 hvězdy. Škoda.

Boj o moc - Série 2 (2019) (série)

Jeremy Strong hraje skvěle, dokonce tak skvěle, že jeho hnusák Kendall se stal v mých očích někým, s jehož zlomeností, smutkem a zoufalstvím je možno soucítit...

Svatý pavouk (2022)

Jako film slabé, to nezachrání ani silné společenské téma. Taky bych nemusela vidět každý průběh vraždy i popravy vteřinu po vteřině, samotným počtem obětí jsem pochopila hrůzu příběhu!

Oktopus - Ztracený případ (2023) (epizoda)

Tady je sympatickej jenom pes. Když přijde šéf, jeden ani nezvedne oči od časopisu, druhá si dál čmárá do bloku před monitorem, to jako opravdu?

Takové to léto (2022)

Jako film zajímavé, jako experiment - jestli proběhl tak, jak nám bylo ukázáno - naprosto k ničemu.

On se bojí (2023)

Ari Aster má švába na mozku! Umí s ním umělecky pracovat.

C'mon C'mon (2021)

Spratek to má těžké, uznávám. Ale bude to mít v životě těžší, protože mu nikdo nedává hranice a nenutí ho vnímat i potřeby dospělých, kteří kupříkladu musí pracovat. Celý film je jedno velké psychoterapeutické sezení, nemyslím si, že to může dobře fungovat v neterapeutickém prostoru. Myslela jsem, že tento typ výchovy se už natolik neosvědčil, že se již nepraktikuje, ono bezbřehé pochopení pro potřeby dítěte, kterému se nekladou žádné meze.