Nemocnica (2021) (seriál) odpad!

V celom tom bahnistom deji sa najskor omylom podarilo scénáristke vytvoriť dve vtipne načrtnuté a skvele zahraté postavy: riaditel Hauptmann a plastický chirurg Klein. P.S. Už som zažila preobsadenie jednej z hlavných postáv v seriáli, ale toto je ozaj cez hranicu - taká skvelá plastická operácia, až vznikne úplne iný človek! Scénáristka zošalela!!! Séria 10 epizóda 12 - jeden z vrchlov blbosti tohto seriálu! 10. séria - koho napadlo obsadiť do role vášnivého milenca takého pipíška???

Zákon lásky (2021)

Je sice už podle titulků zřejmé, že dokumentaristka stojí na straně  "manželství pro všechny", ale přece jen si mohla dát víc práce s mapováním druhého tábora., který je duhově pestrý. Jsem proti a nejsem katolička a nepřipadám si ani omezená, ani homofobní, ani neinformovaná.

Kukačky - Série 2 (2023) (série)

Kukačky II zabila: 1. neúnosná délka, ve které nebylo už co vyprávět, 2. zahlcení mnoha komplikovanými vztahy takřka každé postavy, 3. příběhem šílené matky. Poslední díly jsem se nudila a dokoukala jen z úcty ke skvělé I. sérii.

Na špatné straně (2018)

Příliš dlouhé, příliš nudné, příliš surové, s pochybným poselstvím...

Žít (2022)

Prospěl by tomu méně melodramatický závěr.

Minamata (2020)

Je to strašně schématické a předvídatelné. Výtvarně nádherné.

Spolu (2022)

Kozub bravo!!!

Krotká (2017)

Je to působivé a nechápu pobouření některých komentujících zde, totalitní režimy vytvářejí stejné podhoubí, ve kterém se dějí podobné věci kdekoliv na světě. Povídku Dostojevského jsem nečetla, ale předpokládám, že její děj věrně vystihla nedostižná slovenská verze Něžné, a tak nechápu, k čemu se Loznica odvolává.

Aurora (2010)

Nechápete, proč se to jmenuje Aurora, nechápete, co hlavní hrdina dělá, komu to dělá, proč to dělá, co prožívá a po třech hodinách na to už ani nejste zvědavi. Dovysvětlení v posledních minutách zbytečné!