Na břehu (1959)

Nudné. Bohužel. Ale vzhledem k stáří filmu to lze pochopit. Příště už netřeba koukat.

V nitru Llewyna Davise (2013)

Lůzr folkový muzikant, co má už něco za sebou, se neustále snaží prorazit. Jenže na cokoli sáhne, to se pokazí. Chlapík se potlouká všude možně a doufá, že to jednou konečně vyjde. Peníze ale docházejí a příležitosti taky. Topí se ve vlastním životě. Pomalejší film, na který se zrychleně dá koukat. Ty tklivé folkařské melodie bych ale jinak nedal. Odřené tři za lůzráckou atmosféru.

Titan A.E. (2000)

Začátek vypadal zajímavě, ale bohužel, za čas začal film nudit. Druhou půlku už jsem jel celou zrychleně.

Správní chlapi (2016)

Detektívka s kecy dvou soukromých oček, které náhodně spojil jeden případ, co není tak triviální, jako se na začátku zdálo. Koukat se na to dalo, film celkem v pohodě utíkal a člověk se párkrát i pousmál. Nenáročnost, která se po shlédnutí vypaří.

Ženy sobě (2011)

Některé fóry ujdou, ale super bomba to není. Obyčejný zážitek.

These Final Hours (2013)

Slabší 4 nebo silné 3 hvězdy. Díky tématu dávám 4, protože konce světa já rád. Lidé v Austrálii čekají na blížící se konec světa, protože druhou polokouli zasáhl asteroid a čeká se, až rázová vlna smete i Perth. Společnost je v rozkladu. Každý si dělá, co chce, jedni paří a souloží, co to dá, druzí zmagoří a zabíjejí cokoli vidí. A v tomhle mumraji pobíhá hlavní hrdina James, který též moc sám neví co chce.

Miracle Mile (1988)

Ze začátku to celkem šlo, ale konec jsem sjel trojnásobnou rychlostí. Netřeba vidět znovu. I když je zajímavé, že na drama tam bylo pár komediálních skečů :).

Team America: Světovej policajt (2004)

Milé překvapení. Loutkový svět je moc pěkně udělaný. A tu a tam jsou tam opravdu vtipné scény. Občas se ale tempo trochu zasekne.

Upstream Color (2013)

Nic moc. Docela nuda, dalo se zkrátit na půl hoďky. A žádné zásadní tajemno nebo nevysvětlitelno nebo WTF? ve filmu není. Příběh je relativně přímočarý. Právě proto se dal zkrátit.

Amores perros - Láska je kurva (2000)

Povídková záležitost. Ta první je nejlepší, má největší "koule". Zbytek ale bohužel už trochu pokulhává, takže jsem to dal na dvojnásobnou rychlost.