Long khong 2 (2008)

Děj je orientován, před minulý díl. Více násílí, ale o to nudnější příběh, nicméně film staví na násílí a tortuře a toho je zde dost.

Voodoo: Umění ďábla 2 (2005)

Film je lehce chaotický a člověk si musí dávat pozor aby věděl co se děje. Na první díl nenavazuje. Poměrně trvá než se rozjede, ale potom to stojí za to.

Voodoo: Umění ďábla (2004)

Ze všech tří filmů asi nejlepší příběh. Nicméně gore scény nic moc, aspon to zvracení žiletek byl dobrý nápad.

Pach krve 2: Cesta nikam (2007)

Tahle parta si vybrala pro natáčení reality show špatné místo což záhy zjistí když je začne masakrovat kanibalistická rodinka. Neskutečná jízda od začátku do konce plná krve, vnitřností a obskurních scén u kterých se každý bude bavit.

Avatar (2009)

Ekologická pohádka, v 3D kině by to mohl bít celkem luxus, ale upřímně jsem čekal víc na to, že to má být film který nebude dlouho překonán.

Líbáš jako Bůh (2009) odpad!

Jediné co v tomto filmu stojí za to je hláška "Na to ti sere bílej tesák", tak debilní konec sem už vážně dlouho neviděl.

Úsvit mrtvých (2004)

Poměrně zklamání, klasicky se objeví virus který začne měnit lidi v zombie (ani není vysvětlený odkud se vzal, na druhou stranu tím není zabitá půlka filmu), kromě hry zastřel si svou zombie celebritu celkem nuda.