Král zlodějů (2010) (TV film)

Ono se by se asi měly tyhle německé věci brát z rezervou. Často přemýšlím nad tím, jestli opravdu němci tvoří s recesí, nebo to myslí vážně. Každá tahle jejich záliba ve mě zanechává různorodé pocity, někdy jejich tvorbu jako recesi opravdu vnímám a zasměju se, někdy bohužel kroutím hlavou a říkám si, "tohle myslí jako vážně?" Tenhle zloděj je asi něco mezi pokaženou recesí a katastrofou. Proto 2 hvězdy. Šla jsem do plusu.

Očista: Volební rok (2016)

The Purge: Election Year má podobný metr jako Anarchy. Začátek strhující, gradující, ale potom obojí slábne. Už neví, kolik krve do děje zasadit, aby to stálo za podívanou. Přitom původní Očista ač s hodnocením není úplně na štítu, měla vcelku dobrý projev. V další očistě bych už asi nepokračovala.

X-Men: Apokalypsa (2016)

X-Men klasika, která zůstává klasikou a nezklamal mě. Ba naopak, získává si stále víc mé sympatie. Obsazení si myslím bylo v pohodě, a příběh měl divákům, co nabídnout, a neopomínám i souboje, které v žádném případě nechyběly. Dobrá práce.

Warcraft: První střet (2016)

Já asi nebudu úplně objektivní fanda, protože Warcraft neznám, nikdy jsem tuhle hru nehrála, ale co se týče filmu, jsem nadšená. Krásný obraz, zpracování a výborně strukturovaný film. Jsou tady nádherné barvy a líbili se mi postavy. V podstatě nemám toho moc, co bych vytkla. Jen mě docela iritoval střih, a vůbec si myslím, že má první střet ještě spoustu rezerv. Tak uvidíme.

Fantastická čtyřka (2015)

Koukám, že tahle parta má celkem nízké hodnocení. Jako, nebyla to bůh ví jaká paráda, ale zase to nebylo tak nekoukatelné. Pravda je, že příběh byl takový nijaký, a že začátkem, vše vlastně skončilo, ale šanci bych jim dala. Ano potenciál byl poněkud promarněný, ale mohlo to dopadnout ještě hůř. 4,5 z 10.

Jako ty (2015)

Myslela jsem, že tyhle zakázané emoce, budu cítit, budu je plně vnímat a budou mě dohánět k šílenství. Nestalo se tak. Kristen se snažila, byla v ní jiskra, ale věřím, že to umí prodat ještě lépe. Celý film víc bral, než dával. Ta hloubka tady prostě nebyla úplná. Stejně jako to, v jakém studeném prostředí se snímek odehrával, na mě působil celý film.

Babi (2015)

Pomalé a nevýrazné tempo. Takový typický průměrný film, na který hned zapomenete. Slabé.

Sherlock: Přízračná nevěsta (2016) (TV film)

Zbožňuju sérií Sherlock, opravdu se vydařila, ovšem tento TV film, mě ničím nezaujal. Klasický Sherlockův případ s méně nápaditým závěrem, a zdlouhavým tempem. Spíše slabší a neoriginální, což právě Sherlock většinou je.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Tady jsem byla celkem zaskočena, tím, kam to Batman (můj oblíbený komiksový hrdina) se Supermanem dotáhli. Batman mě od začátku děsně iritoval, Superman byl v podstatě přihlížející postavou, a celý film se řešila jedna věc, která v závěru vyústila v nesmyslný souboj. Zklamání. Efekty dobrý, ale tři hodiny ztraceného času.

Demolice (2015)

J. Gyllenhaal, neustále dokazuje, jak ohromně umí zahrát každou svou autentickou postavu. Nemám slov. Demolition je emocionální smršť, bomba, která od začátku čeká na výbuch. Možná jen nestrhla vše, co mohla, a nechala za sebou malý nepořádek. Je to dobrý film, ale něco málo mi k té hloubce chybělo. Nebyla jsem tolik vtáhnutá do děje, jak jsem si myslela, že budu.