Velké dítě Dickie Roberts (2003)

Moc teda nerozumím tak nízkému hodnocení. Dickie je sice v určitých momentech hloupá slaďárna, ale jinak je to moc pěkný film. Krásně je tady vidět, jak rozdílné jsou lidské hodnoty a jak a proč se preferují tyhle důležitosti v různých směrodatných standardech.

Kamarádova holka (2008)

Tuctový film, ale docela příjemně strávený čas. Zápletka není zrovna duchaplná, ale koukat na chlápka, který ze sebe dělá vola a chová se jako trouba, mě celkem pobavila.

Slez ze stromu (2001)

Něco tak absurdního jsem snad ještě neviděla. Komedie, drama, nic z toho jsem v Human Nature nenašla. A napříč všemu, jsem se i dost nudila.

Northangerské opatství (2007) (TV film)

Neslané, nemastné drama a neslaná, nemastná romantika. Z ničeho nic pořádně. Slabé a podprůměrné. Přesto ani popudivé. Takže 4/10.

The Human Race (2013)

Zdá se mi, že nic amorálnějšího jsem snad ještě neviděla. Některé scény jsou tak hrůzné, že jsem nevěřila vlastním očím. Možná, že na béčkový sci-fi horor to má hlavu a patu, což jsem do poslední chvíle ani nedoufala, ale dívat se na něco, jako aréna, v níž působí osmdesát lidí, kteří jsou postupně eliminování, je dost skličující. P. Hough nezná slovo soudnost. Tenhle pán nedělá rozdíly naprosto v ničem. Je jedno jaké jste národnosti, jakou máte barvu pleti, jakého jste vyznání, nebo jak staří jste. Děti, ženy..prostě likvidace.A mimo to, ani kvalita filmu nebyla žádná sláva, třeba ty efekty..že..

Mladí a pohřbení (2007) (TV film)

Určitě jsem viděla větší hovadiny, než je právě Buried Alive. Je to sice nedokonalé béčko se scénářem vytvořeným ve školce, ale pořád měl tento film jakousi snahu upoutat diváka alespoň svým motivem. A zdá se mi, že až na ten nezdařený, laciný, bezduchý a snad i nepochopitelný konec, P. E.-Ouzts zaujmout jakžtakž uměl.

Livin' by the Gun (2014) odpad!

Wow tak to bylo něco. Dobrovolně se přiznávám, že jsem vydržela hodinu, a dál už to fakt nešlo. Opravdu se divím, že si někdo dal tu práci a ještě k tomu dobrovolně, aby k této capovině sestavil a přeložil titulky. Nevím, jak měl být tento film myšlen, ale větší amatérismus jsem snad ještě neviděla a to možná i amatéři mají většího ducha k filmovému umění, než tady J. Miller. A pokud to měla být jakási parodie na western, tak musím říct, že víc nepovedená satira, snad ani neexistuje.

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Nebýt toho konce, myslela bych si, že jde pouze o nějaký remake prvního dílu, až teda na nějaké určité, ale nepatrné změny. Autorka mohla do příběhu dát mnohem víc strhující a napínavější dění. Přesto velké plus F. Lawrencovi, který si myslím s filmem mnohem víc pohrál, než právě Ross. Zdálo se mi, že The Hunger Games: Catching Fire, byl mnohem více propracovanější. Takže, když se to všechno vezme kolem a kolem, dá se říct, že se to krásně vyrovnalo a já tak stále zůstávám na čtverce. =)

Hunger Games (2012)

The Hunger Games, co na to říct? Asi skutečný fakt, jak byla kniha myšlena, a jak bychom ji vnímali kdybychom ji četli, můžou posoudit pouze ti, co stránky od S. Collins opravdu prolistovali. Nebráním se pozitivním pocitům. Ať už měli "Hladové hry" ztvárnit teenageři, nebo naopak spíš vyzrálejší postavy, je celkem nepodstatné. Pro mě to pořád byla bezpáteřní a krutá zábava pro vyvolené, která ovlivnila životy mnoha lidem různých věkových kategorií. Takže to jestli hlavní hrdinové nebyli zrovna v pokročilém věkovém stádiu, pro mě problém nebyl. Mimochodem G. Ross si poradil vcelku dobře a J. Lwrence konečně ukázala, že umí ze sebe prodat hodně, když chce. Nepopírám, že pro intelektuální jedince, kteří si opravdu dávají záležet na tom, co chtějí vidět, není tohle zrovna relevantní zlom ve světě filmové kinematografie. Ovšem ten, kdo má rád filmy s nadsázkou, a umí ledacos odpustit, se nudit nebude.

Jack a obři (2013)

Nevím, čekala jsem víc. Jako efekty dobrý, kamera také prvotřídní, herci taky nebyli zlí, i když pro mě jednoznačně vyhrává E. McGregor, který tenhle celý projekt neskutečně držel nad vodou. Podle mě, měli tvůrci výborný nápad, zfilmovat něco, jako je pohádka o přerůstající fazoli, ale trochu se jim to vymklo, a ne úplně se to povedlo. Špatné tohle fantasy není, to určitě ne, ale přece jenom se ten pohár mohl ještě o nějaký ten šmrnc doplnit.