• Thriller

Jeden musí z kola ven (2011)

Musel sem si to pustit čtyřikrát, páč sem u toho třikrát usnul...Tolik skvělých herců a taková nuda! Filmy ze špionážního prostředí mám rád, ale tohle teda ne, to se na mě fak! nezlobte, tohle neunesu :/

Vlak do stanice Nebe (1972)

Tohle by mi přesně sedlo ve vysílacím čase někdy na Vánoce.Je to film pro všechny, děti i dospělý. Dětský příběh, v dospělé době, proč ne. Film za 3 plus geniální hudba Zdeňka Lišky, takže za 4.

Rozpaky kuchaře Svatopluka (1984) (seriál)

Moc dobře si pamatuju, jak jsem jako malej kluk, blikal jako zběsilej. Ale už si nepamatuju, jestli se mi to vtedy líbilo, nebo ne. Tak jsem to teď zkouknul skoro po 30ti letech a musím konstatovat, že jsem v rozpacích, stejně jako kuře tehdy, ale tady mi nikdo nezabliká, ani nezakliká tlačítkem na desce. První řada v hotelu Slovan ve Špindlu, byla výborná. Normální život začínajícího kuchtíka, se všim všudy a hlavně dobrym kolektivem a poměrně zajímavými příběhy. Druhá řada v Puppu, až na vyjímky, kuchtík - pivař pobavil, už celkem nudila, ale ještě to šlo. Až na to, že snad třetina záběrů byla na jídlo a vaření. No a třetí, to už byl jen socialistický patos, hledání viny a viníků, samý schůze a jen spousta keců, kuchyň už byla vedlejší. Takže za Slovan 5*, za Pupp 3* a za Vltavu 1*. Takže za 3.

Sophiina volba (1982)

Jaký drama, jaký výkony,kde je romantika? Dvě a půl hodiny tlachání,keců,nesmyslů a lží. Nedivim se,že se tenhle stát nachází tam ,kde je,když věří takovým blábolům,hloupostem a naivitám. Musim se smát :)

Drive (2011)

Tak...

Něco jako komedie (2010)

nudná trapárna. všichni,kdo tomu dali tři hvězdy a víc,by měli podobný ústav sami navštívit...

Super 8 (2011)

Škoda, že nikdo nenapsal, že to je pro děti do 15ti let.

Účastníci zájezdu (2006)

Takhle nudný sou všechny dovolený v hrvatsku? Sem rád že sem tam nikdy nebyl a nikdy nebudu ;)

S.W.A.T.: Pod palbou (2011) odpad!

Jak zhodnotit jedním slovem? Hrůza. Kdyby měl SWAT fungovat takovýmhle způsobem, tak by je dávno zrušili...

Malá farma (2010) (pořad)

Zajímavý protipól ostatním tzv. reality show, ve kterých nikdo nic nedělá, jenom se spí, jí, hádá a souloží. V této se musí přemýšlet a havně makat. Takže pořad jen pro ty, kterým zdravá mysl a hlavně chuť k práci ještě zůstala. Ostatním doporučuji nekoukat a dál se tupit u stupid.