• Pohádka
  • Rodinný

Bastardi (2010)

Ve filmu je dobře vidět bezmoc a ignorace dnešní doby. Není to nějak skvěle natočené, nicméně příběh je dost silný a nejeden člověk se nad ním zamyslí. Některé scény vyznívají komicky, ale mě přišly spíš hodně smutné.

Absolventka (2009)

Konečně komedie, která není jen o pubertálních výlevech amerických teenagerů.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Příběh je dobrý, nicméně film jako takový mě zaujal jen na pár okamžiků, takže něco mezi ** a *** ale spíš k té trojce, jsou i horší filmy.

Sedmero krkavců (1967) (TV film)

Tuhle "pohádku" mám ráda asi proto, že je určena spíš dospělým než dětem, ale už jako dítě jsem se na ni ráda podívala. Doufám, že i mé děti jednou budou sdílet stejné nadšení :-)

Snowboarďáci (2004)

Nic co by mě nějak nadchlo, ale ani neurazilo, vtipné scény by se daly spočítat na prstech jedné ruky...

Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

Nestává se často že by pokračování bylo lepší než jednička, ale v tomhle případě tomu tak je. Množem více vtipných scének a hlášek, nicméně jak už je v dnešní době zvykem, nezdá se mi film příliš vhodný pro děti :-(

Ztraceno v překladu (2003)

Po shlédnutí tohoto filmu ve mě zůstal zvláštní pocit, takhle se mnou zatím ještě žádný film nezamával. Skvělé herecké obsazení - tvůrci nemohli trefit lépe

Novoty (1997) (pořad) odpad!

Trapné vtipy a trapný moderátor, co k tomu dodat!!! Někdy spíš k pláči než k smíchu...