Babovřesky (2013) odpad!

Nechci zde zbytečně reprodukovat vše, co se tu již psalo. Takže ve zkratce: ten film nemá vůbec nic, myšlenku, děj a ani vtip. Vidět to v kině, odejdu po 15 minutách.

Elysium (2013)

30%, víc ani ťuk. Ten film nemá nic, nemá děj, napětí, akci, myšlenku. Jestli se chce Blomkamp stát žádaným sci-fi režisérem, prvně ať si lépe přečte scénář. Tohle je ztráta času.

VyVolení (2005) (pořad)

S 1. sérií nemám problém, sociální experimenty mohu, ale jen do určité doby, než se to stane samo vykrádací. Takže další 2 série jsem jen nakousl.

Gympl (2007)

Trefilo se mi to do vkusu, možná kdyby to Vorel nezabíjel svými face kamerovými záběry a někdy přehrávajícími herci, mohlo to být lepší. Vorel s Mádlem mi sedli, rozhodně lepší spojení než s Kotkem.

Hra o trůny (2011) (seriál)

No, nebudeme z toho dělat kovbojku, první sezona za slusnych 70, druha za hodne spatnych 40, a ta treti za nudnych 50. CO bude priste? Zase nuda?

Volejte řediteli (1994) (pořad)

Skoro jasných 5, protože kde jinde seženete za 30 minut tolik kultovních vět.

Star Trek: Do temnoty (2013)

Není co dodat! Sice Imax tomu dal 30% navíc, ale líbí se mi, jak Abrams využil alternativní děj a nakoupnul celý restart. Scénář je tu trochu klišovitý, předvídatelný, Cumberbatch dost nevyužitý, ale i tak parádní zábava. Zatím film roku 2013.

Tichá bolest (1990)

Slušných 90%! Hrušínský dokazuje, že je nejlepším ČSR hercem.