Seveřan (2022)

Velké zklamání nemastné neslané, zbytečně dlouhé. Miluji brutalitu, vikingy, ale tohle bylo prostě taaaaak táhlé.. V kině jsme usínali, každou chvilku jsem přemýšlel, kdy se zvednu a odejdu, kdyby to zkrátili, tak asi jo, ale neskutečný hype a já na to naletěl. Přesný opak fantastických zvířat. . Nicole Kidman mohla hrát zombie snad se po výplatě nají.. Hrůza. Jinak herci ok. Celkově čekal jsem asi cokoliv, ale přišlo mi to strašně táhlé a ty sekvence, co měly být asi cool, byly pro mě spíš nuda.

Boku no Hero Academia - Season 3 (2018) (série)

Po první a druhé sérii přišla rána pěstí a to 3 série. Zdlouhavé, utahané a už ne tolik vtipné a dokola opakující se scény. Je to tak, natahované, že se chystám na 4 a 5 sérii a musím si pár dílů z 3 série pustit znovu, abych vůbec věděl, jak to skončilo, protože mě to prostě nebavilo. Nechápu ten hype. Jednoznačně nejlepší byla 1 série druhá slabší, ale třetí opravdu není nejlepší. Defakto tu nevidím žádné argumenty, proč vlastně lepší je.  Jak dobře zminuje fallanga "Třetí série trochu zpomalila, hlavně kvůli velkému množství ne příliš dobrých fillerů"  a na fillery jsem doslova alergický, defakto takhle se natahoval Naruto, ale tam mi vadily až ke konci, kde to bylo neúnosné a dost postav a věcí neobjasněno, když už se dávají fillery. Příjde mi, že dost lidí zaměnilo druhou se třetí. To, co lidem se líbí tady mně ve druhé :). Asi jsem koukali každý na něco jiného. Asi sám nechápu ty 2/5 citově to ted spíš vidím na 1/5, ale to bych byl k seriálu asi nespravedlivý. A taky souhlasím, že mi některé postavy příjdou iritující a už to není taková zábava. Chybí tam to, že něco prostě jednou končí a to tady není.

Bombardování (2021)

Říkám si, že 75% není málo u válečného filmu, ale bohužel každý to bere jinak. Faktem je, že je to dobře natočené, ale defakto celý film se čeká až padnou bomby na školu, kde jedni pomáhají a druzí čekají ( rodiče) a veškerou očekávačku nechávají na klukovi, který má trauma z náletu nemůže promluvit, ale  když vidí, jaký je na něj tlak a skoro až nevraživost, tak se mu hlas vrátí. Velitel zásahu silně otřesen což nevím zda byl úmysl, a nebo byl opravdu v šoku. Ostatní tam pomáhají a on kouká na tu zkázu.  Hvězda za to, že je dobře natočené chtěl jsem i druhou, ale mně to prostě nebavilo ta sklíčenost. Holt mi to/nám nesedlo. Ke konci už jsem to musel přetáčet i partnerka čekala, co tedy bude. Chápu, že chtěli vyvolat napětí v mnohých dokonce strach z malých prostorů. A upřímně musí to být děsné umřít pod rozbombardovaným barákem., ta bezmoc atd.

Mezi COOLky (2022) (pořad) odpad!

První scéna byla dost zajímavá a člověk by čekal, že bude sranda, ale byla druhá scéna a zabila to 3 scéna. Sakra přijde někomu normální, aby defakto celou scénu vypípali, protože tam byla sprostá slova ? Však jsem z toho měl defakto migrénu. Totální znechucení a chut to vypnout. Zbytek jsem dokoukal už  s tím, co tam ještě bude. Jako toho herce a jeho youtube kanál  mám rád, je to vtipné má to hlavu a patu, ale tohle ? Tohle někdo vypustil bez původního shlédnutí.

Mortal Kombat (2021)

Za mě docela povedené průměrné béčko, kde Kano v podání českého dabingu byl sice otravný, ale ty jeho kecy byly až překvapivě vtipné.. Začátek vypadal nesměle graficky výborně. Sub-Zero byl velmi povedený, co se týče efektů.. Avšak pravdou je, že mnoho scén bylo fakt úsměvných, ale nikdo nemůže upřít, že se jim princ Goro povedl na výbornou. Problém je, že tam byl spíš, jak fackovací panák a ne monstrum, co trhá hlavy. Udrželo mě to v napětí a vůbec jsem se nenudil byt ty bojové scény byly opravdu žalostné.  Kostým kungpaa, a nebo jak se jmenoval s tím házecím kloboukem a jeho postavy mi přišel nejvíc chudý. Raiden se mi tady vůbec nelíbil. Sona byla taková sympatická průměrná žena. A zbytek postav podprůměrných defakto si je jmény nepamatuji. Generál s kladivem, spálený týpek, co se teleportuje, nějaká upírka s noži, co se teleprotuje jiným způsobem a hlavní hrdina, který byl nejméně výrazný a bez toho brnění by byl naprosto k ničemu. Obsazení mi přišlo naprosto v pořádku 3,5/5   Původní Remake měl výbornou atmosféru a víc se blížil k pc adaptaci. kde Raiden vypadal, jak k něčemu a ně jako šašek četně zuřivého Gora, naopak Sona s Kano a týpkem s robotickými pařáty zaostávali.

Šikioriori (2018)

Nebýt krásné grafiky, tak na to ani nedívám. Byl jsem zvědavý, co mě čeká, ale po půlce jsem to už přesouval, jak to dopadne. Špatné to určitě není, ale pokud nikdo nemá lásku k jídlu, modelingu a staré lásce, tak ho to asi moc nenadchne.  Ten poslední díl mě vůbec nevzal. Chtěl jsem původně dát hvězdu, za snahu, ale tak dvě jsou, že nebýt náročný je to celkem fajn.

Archive 81 (2022) (seriál)

Já Vám nevím. Drama, horo sci-fi. Herci mi příjdou v pohodě prozatím což by mě u hororu štvalo nějaké paka. Hodnotím to zatím rozpracovaně. Opravdu seriálu, co má 77% původně 81% jsem čekal fakt víc, ale po prvním díle nehodlám dělat závěry, ale moje prognózy kladně nevypadají.  Jako čekal jsem ten horor a ono nic. Jasně bylo tam napětí o tom žádná, ale v zásadě se moc nestalo. uvidíme zda se to ještě rozjede a nebo skončíme po druhém díle, jako vždy. Spíš je to tajuplné drama pak bych byl víc shovívavější.  Upřímně by mě zajímalo, co tady recenzující považují za horor, když tohle je podle nich masterpís.

Archive 81 - Tajemné signály (2022) (epizoda)

Já Vám nevím. Drama, horo sci-fi. Herci mi příjdou v pohodě ovšem ta naivita toho, že jde někam pracovat a bude sledovaný, když věděl, že o něm vše ví ? Lákali ho tak prachy, že to celé ignoroval a nebo si myslel, že to nebude tak zlé ?  Jako čekal jsem ten horor a ono nic. Jasně bylo tam napětí o tom žádná, ale v zásadě se moc nestalo. Uvidíme v další díl.

Harry Potter 20 let filmové magie: Návrat do Bradavic (2022) (TV film)

No upřímně se to točí celé okolo hlavních 3 herců což prostě považuji za velkou škodu, protože film po 20 letech očekávám více. Je úplně do očí bijící, jak herci mají vyloženě nakázáno, co říkat a neříkat. Až je mi jich líto. Prostě sluníčka všechno je cool a super. A ano zmíní, že umřeli herci, ale trochu to rozvést nějaké dialogy z dřívějška no prostě velké špatné. Je pravda, že nás konec dost dojal, ale i tak mohlo tam být více a nebo to být rozdělené na díly.  A ne vidět 3 herce, co se plácají po ramenou a pak mluví, jak se dlouho neviděli a že film jim to zas umožnil :D. Jako, kdyby nebyl facebook, letadla taxi.. No jo ta corona to vše zhatila. Tak hlavně, aby to bylo cool a nikdo neřek nic špatného. Objektivně 3/5 subjektivně 1/5. Takže 2/5

Nafukovací panna (2009)

Zajímavý námět, ale film jsem nevydržel dokoukat do konce. Moc dlouhé a táhlé. Jinak zajímavé.