Království Planeta opic (2024)

Upřímně těšil jsem se, protože předchozí díly byly o poznání lepší.. Kdyby mi někdo řekl, že tam bude jen jedna akce a zbytek jen dialogy, tak si počkám až to bude v tv...Trochu lituji vyhozených peněz, ale zase po delší době od dob Duny 2 jsem se podíval do kina. Holt si film budu muset projet v kino ripu, protože jsem se nechal opět napálit, že tam bude více akce... A do kina pro mě má smysl chodit jen, když je akce či audiovizuál. Pocitově 3 hvězdy, ale upřímně vidět to už určitě nechci, takže 55%

Most - Epizoda 1 (2015) (epizoda)

Nesouhlasím, že je pomalejší naopak oproti 2 sérii se tady něco děje.

Most - Epizoda 10 (2013) (epizoda) odpad!

Děláte si prdel ? Co to je do hajzlu za posrané amatéry.. To, že jsou detektivové ? Tak oni tam maji kontaminovanou ženskou a ví o tom a i presto tu osobu hledají bez nějakého zajištění.l.. Když už jí najdou, tak místo, aby zamkli místnot, tak Saga chce, aby tam zustala tím jí zajistila smrt. A ta policistka prostě tam zustala a nechala se nakazit.. Pochopím, kdyby to byl nováček, ale takhle ? Ty vole amatéři.... neskutečné..Hlavně to zakončení celé série wtf... Perill jsem si oblíbil a zemřela, jako největší mrzák..Ten díl skončil nejhůře ze všech. Martin retards, co neumí zahladit po sobbě stopy a místo, aby Jensena nechal trpět ve vezení dokonce života, tak mu pomůže... To bych přežil, ale tu Perill nepřežiju.. Pak to vypadá, jak u nás...A nejlepší kámoška Sága udá vlastního kolegu... Ty voleee... Nevím, co je horší, že on je taky amatér a nechá děti bez otce, a nebo, že Sága se musí pořád řídit protokoly. Upřímně po tomhle se mi na další séerie nechce koukat....A mohli by sakra změnit hudbu.

Most - Epizoda 9 (2013) (epizoda)

Vrah amater, co na to říct... Co se týče uchylky k séfře zajímavé, jak ona vubec nic neví. Manzelka svědomitě udá svého manžela, jako manželka jinde. Jak jsou svědomité holky :D. Tak Martin nechá svého vocasa v klidu... Jeho manželka čeká celou dobu.. A když se Martin vrátí a vyspí se spolu, tak mu manželka řekne, že si to rozmyslela, co na to říct, že si to uvědomila.. Takže se jenom preci mel vyspat s tou Svedkou a mít s ní  vztah..

Most - Epizoda 7 (2013) (epizoda)

Není nad to mít ségru, co spí s vaším muzem.

Most - Epizoda 6 (2013) (epizoda)

:D Není nic lepšího, když nepřipravíte svojí partnerku na Vaše rodiče. Každopádně jediný a kdo to zachranuje je Sága.

Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023)

Asi mi uniká místní hodnocení. Problém jsem měl nejvíc, jak se často měnily barvy filmu, jako kdyby to byla chybu filmu a pak, že tam nebylo tolik akce. Jinak bych tomu rád dal 60%, kdyby to bylo kratší, protože po pulce filmu už se to táhlo.

Most - Epizoda 4 (2013) (epizoda)

Martin i když je vykastrovanej, tak by potřeboval uříznout ještě penis... Manželka byla blbá, kdyz místo na potrat si nechala ty dvojčata... To je život kurvit se a mít manželku, co čeká a chodit na návštěvu jen na děti a doplnovat lásku. Měla by si najít jiného chlapa a pak mu to dojde a bude to pozdě. Boze ta rozmazlená dcera to je traged.... Neumí natáčet a pak ještě místo, aby zdrhla jde na místo činu, když viděla nejspíš vraha... A ještě pinda ma vyplej telefon xD.... No, co na to rict...

Most - Epizoda 3 (2013) (epizoda)

Saga je vtipná :D a Martin je otravnej. Saga dělá, co řekne Martin a pak se mu to zase nelíbí...Ten Martin si s tím kurevením nedá říct :D a to je valibuk. Ovšem nějak ty ženské přitahuje...Co se týče jeho vztahu stojí úplně za hovno... 5 dětí a neschopnej fotr to člověk chce. Uznávám, že konec mě celkem dostal 2,5 bod z 5

Most - Epizoda 2 (2013) (epizoda)

Martin nezvládá vztek... Setkáváme se tam i s rozmazlenou holkou, který chybí řádná výcova... Spratek jeden...Ultrahype.... Nechápu, co se lidi zbláznili... Kdyt ten díl byl naprosto nudnej.