Všechno, všude, najednou (2022) odpad!

Absolutně nevím o co šlo, ale vtipné to opravdu nebylo. Byl to výplach mozku a nevím zda cz dabing byl horší, ale ani, jako kulisa to nepomohlo a musel jsem to vypnout Díky bohu, ze jsem na to nesel do kina. Ten hype místních je až neskutečný,..Raději projdu krovim plné koprih a trnů než tohle.

Overlord - Season 4 (2022) (série)

Nejnudnější ze všech sérií. Pořád jen někoho vraždí a zabijí a musí si to vždy odůvodnit. S tím královstvím, co srovmal se zemí mi to připomnělo USA a Japonsko což je prostě nechutné. Byt to dělat nemusel, tak to udělal. Stále v seriálu není nikdo, kdo by se mu rovnal a ani jeho podřízeným stále všechny zabije mrknutím oka. Proto to bylo tak nudné hromady monologů o ničem a když už to začínalo být vtipné, tak bum další scéna a zas narcis kecal jen o sobě.... Stala se z toho nechutná telenovela a místní hype absolutne nechápu.

Moje vina (2023)

Pro pubertáky 3/5 pro dospělé 1/5. Pro ženy 3/5 Partnerce se to líbilo.

Čínská vdova (2017)

Záchrana 56 Amíku za cenu 250 000 Čínánů a to se vyplatí. Kam se hrabou Lidice a Ležáky. Krásná Čínanka, která si zničila život záchranou Amíka.. A pak člověk má někomu pomáhat,.

Wonder Woman 1984 (2020) odpad!

Bože to byla kejda. Herečka, kde jsem hodnotil původní díl 3/5 dostala 300 tisic USD tak tady 10 mega... Film, kde se jen kecá a málo koná... Doslova taková průjmová telenovala.. Na začátku si myslíte, že se to rozjede, ale ono se to zastaví a potom se nic neděje. Netuším, co to mělo být, ale kdyby z toho udělali parodie... bylo by to lepší. Na konci to vypadá, že bude další díl

Asteroid City (2023) odpad!

I AI by vymyslelo lepší scénář. Komedie to rozhodně nebyla. Utrpení to bylo.

On se bojí (2023) odpad!

Nejlepší adept na vymývání mozků v roce 2023.. Čekali jsme a čekali. První třetina byla zajímavá a pak už to byla jen guláš o ničem 3 hodiny pekla.. Absolutně.. Herce mám rád zahrál to mistrovsky.

Strážci Galaxie: Volume 3 (2023)

Upřímně už to nejsou strážci. Je takový spin off a hodně slabý odvar pokračování. Film byl dlouho natahovaný vlastně se tam nic moc nedělo a záporák byt byl silnej, tak vlastně pak odpad, jak sirka. Ve filmu byl nějaký ten vtip a hlavně asi první díl, který byl místy smutný. Ovšem to nestačí. Jsem rád, že jsem na to nešel do Imaxu a ušetřil tak dost pěněz. Je vidět, že Marvel ztratil dech. Ten film byl tak dlouhej a přesto některé postavy nedostaly vubec prostor. Žádné epic bitvy, výběr hudby byl také slabší. Koukat na to podruhé by bylo asi dost utrpnení, ale abych byl spravedlivý, tak tomu dávám 55%

Smrtelné zlo: Probuzení (2023)

Jednohubka skoda toho hypu. Pritelkyne se bala, tak super. Mne se libili jen ty masky jinak to udrzelo napeti a o to slo. Dneska horory nejsou horory.

Insidious: Červené dveře (2023) odpad!

Pred spanim super po 30 minutach, kdy se nic nedelo se moje telo rozhodlo jit do rise snu,