The Doors (1991)

Skvělý životopisný film, který je navíc úžasně podbarvený hudbou. Jediné, co mi trochu vadilo bylo to, že se možná až moc zaměřoval na Jima Morrisona a ostatní členy házel na stranu. Já osobně jsem se nic moc novýho o nich nedozvěděl, ale pro ty, co je znají pouze z jejich desek, je skvělí.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Na tenhle film jsem šel do kina za 50kč a přitom jsem si ještě říkal, že kdyby to mělo stát víc, tak na to nejdu. Hlavně kvůli tomu, že mě předchozí (Yatesovy) díly moc nezaujaly. Po návštěvě kina jsem ale změnil názor a teď můžu říct, že se těším na druhou část, na kterou klidně půjdu za plnou cenu :-) . Líbilo se mi, že děj už nebyl tak okousaný, jako tomu bylo v předchozích (Yatesových) dílech. Kamera byla dokonalá a když k tomu přidám nádhernou animaci při výprávění o relikviích smrti, tak to musím ohodnotit 5*. A dokonce mě donutil přehodnotit předchozí díly.

Monty Pythonův smysl života (1983)

Geniální a hlavně šílený film plný skvělého britského humoru, kterého si tu člověk užije až až :-D . Nejlepší ze všeho byla písnička "Every sperm is sacred" u které jsem už fakt nemoh :-D.

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

Velmi obdivuji režíséry, kterým se zde povedlo vytvořit něco jako seriálovou "reality show", kde jde o zkoumání lidského chování v malých prostorech při omezeném množství jídla a pití. Není tolik zaměřený na akční bitky, jako v předešlích SG, ale zato jsou tu pořád ty problémy typu: zase něco nefunguje. Několik lidí sem psalo, že se jim nelíbilo prvních pár dílů a kvůli tomu ho hodnotili špatně, přitom od konce první série je to naprosto super. Když to shrnu, je tu výborné herecké obsazení(hlavně jsem si oblíbil Elie :-D), skvělá hudba a hlavně tu nejsou žádní ufoni, kteří umí anglicky ;-) . Dodatek po zkouknutí všeho: Teď zase pro změnu obdivuju producenty, kterým se povedlo zrušit skvělý seriál :-(