Bacha na balóny (2007)

Skvělá, opravdu skvělá parodie. No zkrátka, když se skloubí vydařená komedie s americkým fotbalem, tak není co řešit. Je to skvost filmový kinematografie. Nemyslel jsem, že to někdy řeknu, ale tohle byl jeden nejlepších filmů, co jsem viděl. WOW (né world of warcraft, ale vauuuuuuuuuuuuuu) :DDDDDD Já se smál od začátku do konce, to jsem nečekal, snad každou minutu byl nějakej originální vtípek :) Na filmy podobného kalibru se člověk dívá s chutí a nejlépe s kámošema - to je pak hustej nářez :))

Grotesque (2009)

WFT? Díval jsem se na to s kámošema a fakt jsme se bavili. Byla to prdel. Sice to bylo hnusný ale my se smáli fakt dost. Takovej úchyl.......... Ten českej dabing tomu přidává na trapnosti :) Tak půlku filmu jsem neviděl, protože to prostě nešlo - uříznutí péra, hřebíkem propíchlý koule, squirt, uříznutí prstů a nevim co ještě - jak říkam humus to byl.

O myších a lidech (1992)

Na tento film bych se sám od sebe nepodíval, ale byl jsem donucenej :)) I když drama nemusím, tak tenhle film se mi líbil. Připomínal mi Forresta Gumpa. Smutný, ale pěkný.

Soumrak mrtvých (2004)

Naprosto úžasný film, který mi tak trochu připomínal Zombieland. Ze začátku fakt slušná komedie a pak přijde nekonečné vyvražďování všech sousedů zombíků, během kterého je neskutečná sranda. Úplný konec filmu mě odrovnal :DD Britové mě velice příjemně překvapili. :D Herci byli sympatiční, jenom mi tam neseděl ten týpek, kterej vypadal jak Harry Potter. Jen tak dál:)

Kráska mezi muži (2010) (TV film)

Typický americký romantický film. Většina těchto filmů je na jedno brdo. To znamená: jasně předvídatelné, nelogické, přeslazené a málo pravděpodobné. Nicméně za krásnou a milou Hilary Duff dávám o 2 hvězdy navíc :)